Ne İşe Yarar

Seven Tea Ne İşe Yarar Detoks Çay

Seven Tea Ne İşe Yarar Detoks Çay

Son dönemlerde oldukça popüler bitkisel çaylardan birisi Seven Tea detoks çayı hakkında bilgileri sizler için derledik. Özellikle kilo verme konusunda problem yaşayanlar diyetleri ile birlikte bazı detoks çaylarına ihtiyaç duyar. Yeşil çay, kiraz sapı çayı vb. diyet listesine uygun çaylar tüketilebilir. Bunların yanında Seven Tea’da kullanılabilir.
Çeşitli sosyal medya hesaplarından ve alış veriş sitelerinden temin edebileceğiniz Seven Tea ne işe yarar ve içeriğinde ki maddeler nelerdir. Seven Tea çay kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Seven Tea Ne İşe Yarar

Kilo vermek amacıyla ara öğünlerde bitkisel çayların kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu çayların ortak özellikleri
metabolizma hızlandırması, yağ yakıcı özelliği olması ve tok tutmasıdır. Seven Tea da tam olarak bu özellikleri sunduğu belirtiliyor. Ayrıca bunlara ek olarak ödem attırıcı özelliği bulunmaktadır.
İçeriğindeki diğer bitkiler ile kilo verme süresinde size yardımcı olmak hedefindedir. İçeriğinde yer alan bitkilere karşı bir alerjiniz varsa kullanmayınız.
Ayrıca kilo vermek için bir uzmandan yardım almanız daha sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Bir kutu içerisinde yaklaşık olarak 45 günlük kullanılacak kadar çay bulunmaktadır. Çeşitli internet sitelerinde bir kutu satış fiyatı 140 ile 190 Tl arasında değişmektedir.

İçeriğindeki Bitkiler;

Biberiye
Adaçayı
Yeşilçay
Funda yaprağı
Mate yaprağı
Sandaloz
Rezene
Mayıs papatyası
Amber çiçeği

Buna benzer diğer bitkisel çayları https://www.neiseyariyor.com/konu/bitkisel-caylar/ Kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Seven Tea Nasıl Kullanılır

Evde kolayca hazırlayabileceğiniz Seven Tea kullanımı nasıldır. Hazırlamak için ihtiyacınız olan sadece bir bardak kaynar su ve bir çay kaşıgı seven çay.
Hazırlamış olduğunuz kaynar suya bir çay kaşıgı tea ilave edin ve bir kaç dakika içerisinde tüketmeye hazır. İçeriğinde şeker ilave etmeden tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Uyarı : Hamilelik döneminde olanlar, kalp rahatsızlığı olanlar, böbrek rahatsızlığı olanlar, epilepsi, ms, daha önce bağırsak problemi ve ameliyatı olanlar kullanamaz. Kullanmadan önce mutlaka hekime başvurunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.