Ne İşe Yarar

Hakkında

www.neiseyariyor.com içerikleri kullanıcı görüşlerine dayalı içerik sunmaktadır. İçeriklere yapılan yorumlardan doğan durumlar için herhangi bir sorumluluğuz bulunmamaktadır.

www.neiseyariyor.com sitesinde yer alan özellikle tıbbı ve sağlık ile ilgili konuları uzman kişiler veya hekimler hazırlamamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçilere ulaşabilmek amacıyla içerik editörleri tarafından derlenmektedir.
Sitemiz hiç bir zaman hasatalığın teşhisi veya tedavisi için internete dayalı bilgileri tavsiye etmez. Daima hekimler tarafından konulan teşhis ve tedavi yöntemlerini tavsiye etmektedir.
Bu konuda oluşabilecek herhangi bir sorunda hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Sitemizde yer alan içerikler ve görsellerin kaynakları ; yerli kaynaklar, yabancı kaynaklar ve yüz yüze yapılan görüşmelere dayanmaktadır. Bu yüzden sitemiz hiç bir yasal yükümlülüğe tabii tutulamaz. İçerikte yer alan görselde resmi olarak hak sahiyseniz ilgili görselin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Bunun için bize bilgi@neiseyariyor.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.