Ne İşe Yarar

Ervax Detox Çayı Kullananlar Yorumları

Ervax Detox Çayı Kullananlar Yorumları

Ervax Detox Çayı piyasada bir çok satıcısı olması akıllarda güvenilirliği bakımından soru işareti oluşturmaktadır. Bu nedenle bu ürüne karşı biraz daha dikkatli olunmasını tavsiye ediyoruz. Bu yazımızda ele almamızın nedeni ise bu bitki çayının piyasada çok sık yer alması ve halkı bilinçlendirmek. Ervax Detox Çayı kullananlardan yorumlarını bekliyoruz. İnternet sitelerinden satışının yapıldığını fakat bu ürünlerin çok güvenli olmadığını tekrar belirtmeliyiz. Bu tarz veya bu ürünü kullanmak isteyenler bakanlık onaylı olarak eczanelerden temin etmesinin daha güvenli bir yol olacağınız belirtmeliyiz.

Ervax Detox Çayı Diğer Bilgiler

Her kutu 60 adet süzen poşet çay içeriyor.
İçerik – formülleri belirtilmiştir ancak bu bilgilerin doğruluğunu kanıtlayan analiz raporları olmadığını belirtmeliyiz.
Bu nedenle kullanmadan önce devlet ya da özel araştırma laboratuarlarında detaylı içerik analiz testlerini yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Ürünün pek çok iddiası bulunmaktadır ancak bu iddialarını destekleyebilecekleri araştırma raporları, klinik deneyleri, kullanıcı testleri olmaması sebebi ile bu iddiaları buraya yazmaktan kaçınıyoruz.

Ervax Detox Çayı kullananlar aşağıda ki sorularımıza yorum olarak cevap verebilirler. Böylece diğer kullanmak isteyenlere yol gösterici olabilirler.

1) Ervax Detox Çayıni nereden temin ettiniz.
2) Ervax Çayını ne amaçla kullandınız ve olumlu sonuç aldınız mı ?
3) Çay kullanırken yan etkiler yaşadınız mı ?
4) Tavsiye edermisiniz ?
Diğer söylemek istediklerinizi de ekleyerek yorumlarınızı bize gönderebilirsiniz.

Mate Yaprağı’nın zayıflama üzerine etkili olduğu belirlenmiştir. Sitemizde daha önce bununla alakalı bir içerik paylaşmıştık. Dileyen ziyaretçilerimiz Mate Yaprağı Ne İşe Yarar adlı makalemizi okuyabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Müjgan dedi ki:

    Büyük umutlarla başladım fakat sonuç yine hüsran. Anladım ki zayıflama çayları bir şeye yaramıyor yine iyi bir diyetten geçiyor herşey.

  2. Elif dedi ki:

    Ben kullanmadım vatsap gurubundan takip ediyorum zayıflayanlar cok zayıflamayan da var zayıflayamayanlara bunye farklı falan dıyorlar zayoflayan tebrık ediliyor almayı dusunuyprdım acıkcası ama emin olamadım bi türlü

  3. Esra Özçelik dedi ki:

    Urunu satana kadar 99 tane vaadde bulundular 100 de 100 garanti verdiler ustelik sonic alinmadigunda para iadesi garantili dediler. surekli takipte bulunucaklarini soylediler.guvendim aldim. yeni kullanmaya baslarken arkadasima da onerdim o da bana guvenerek aldi fakat sonuc husran…sonucu duyan danismanim para iadesi yapmaktansa farkli bir cay gondermeyi onerdi.yani bana farkli alternatifler sundular. Kisacasi zaman kaybindan baska bsy degil insanlarin hem cebiyle hemde hayalleriyle oynamasinlar bu tur sacmaliklarla kimseyi kandirmasinlar diye yaziyorum. Insanlari dolandiriyorlar kimsede bunlara itimat etmesin.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.