Ne İşe Yarar

Reklam/ İletişim

Reklam ve Tanıtım Yazısı

Sitemizde tanıtım yazıları yayınlıyoruz. Detaylı bilgi için reklam@neiseyariyor.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

İçerik Kaldırma Talebi ve Diğer Konular

YASAL UYARI:Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayi amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetimi ve forum üyeleri tarafından kaynak gösterilerek eklenen güncelliği, popülerliği, zaman aşımına uğramış eski haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, siteden kaldırılmasını istediğiniz haber, video ya da telif hakkı olan içeriğin url uzantı adresini iletişim linki ile ulaşıp uyar ve kaldir prensibini benimsemiştir. ve söz konusu içerik 1 hafta içinde siteden kaldırılır. Bunun için bize bilgi@neiseyariyor.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan haberlerde videolarda, ve resimlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz.Bunun için bize bilgi@neiseyariyor.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

[forminator_form id=”899″]

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.