Ne İşe Yarar

Benim Adım Melek Ömer Kimdir ( Mustafa Mert Koç) Yaşı

Benim Adım Melek Ömer Kimdir ( Mustafa Mert Koç) Yaşı

Trt1’de yayınlanan “Benim Adım Melek” dizisi izleyicisi tarafından takip edilmeye devam ediyor. Özellikle Benim Adım Melek Ömer kimdir sorusu
izleyicinin merak ettiği konuların başında geliyor. Benim Adım Melek Ömer Şirhan gerçek adı nedir ? Daha önce oynadığı diziler hangileri ve kaç yaşındadır. İşte tüm merak edilen bu soruların cevaplarını sizler için derledik. Diziyi izleyenlerden yorumlarını bekliyoruz.

Benim Adım Melek Ömer Kimdir

Şehit Hüseyin ve Vildan’ın oğlu Ömer Şirhan’dır. Ömer tıp fakültesinde okuyan öğrencidir. Terbiyeli, okumaya ve öğrenmeye düşkün, yaşıtlarına kıyasla ağırbaşlı sevecen bir karakterdir.
Bu özellikleri ile amcasına benzetilmektedir. Hatta amcası gibi el sanatlarına karşı yeteneklidir. Merak edenler için Benim Adım Melek dizisinde Ömer’in amcasını Kutsi canlandırmaktadır. Dizide ki adı ise Halil Şirhan’dır.

Mustafa Mert Koç instagram adresi https://www.instagram.com/mustafamertkoc/ bu linkten instagram adresini takip edebilirsiniz.

Mustafa Mert Koç Kimdir

Benim Adım Melek Ömer Kimdir

Dizide Ömer gerçek adı Mustafa Mert Koç’tur. Peki Mustafa Mert Koç kimdir. Çoğumuz onu bir dönem Hayat Bazen Tatlıdır dizisinden hatırlıyor olabilirsiniz.
Bu dizide ilk başrolü almış ve başarılı bir şekilde yürütmüştür.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Atılım Üniversitesinde eğitimini tamamlamış olan oyuncu Siyasal Bilgiler mezunudur. Sosyal medyada adını duyurmuştur. Daha sonra karar değiştirerek Tiyatro ve Sinema eğitimi almıştır.
İlk kez oyunculuk deneyimi heyecanını bir sinema filminde yaşamıştır. Kolpaçino 3. Devrede asistan Mert karakterine hayat vermiştir. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi onu geniş kitlelere tanıtan proje Hayat Bezen Tatlıdır dizisi olmuştur. Bu dizide canlandırdığı Onur karakteri ile daha fazla kitle tarafından
tanınmıştır. İkinci olarak en çok bilinen dizi ise 2018 yılında yayınlanan Şahin Tepesi Cem Özden karakteri olmuştur.

Şuan oynadığı dizi Benim Adım Melek dizisi Çarşamba günleri ekrana geliyor. Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk ve usta oyuncu Şerif Sezerin rol altığı dizi Gaziantep’te çekiliyor.

Aşağıdaki kategorimizden diğer dizilerden oynayan oyuncuların gerçek isimlerini öğrenebilirsiniz.
Kimdir Kategorisi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.