Ne İşe Yarar

Doğukan Güngör Kim Zümrüdüanka Hamit Kaç Yaşında

Doğukan Güngör Kim Zümrüdüanka Hamit Kaç Yaşında

Zümrüdüanka dizisi Cumartesi günlerinde reyinglerde iyi sonuçlar alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başırdı. Dizinin bu kadar ilgi görmesinden sonra takip edilmeye başlandığı bir gerçek.
Diziye son bölümlerde yeni karekterlerde girmeye devam ediyor. Bunlardan sonuncusuda Hamit Özgüç. Diziyi takip edenler daha iyi bilecektir. Kudret’in oğlu ölmüş ve bu durumdan Hamit’e bahsedince
intikam için Hamit geldi. Peki Kudret’in yeğeni rolündeki Hamit kimdir ? Doğukan Güngör kim zümrüdüanka Hamiti, oynadığı diziler ve diğer projeler nelerdir.

Doğukan Güngör Kim Zümrüdüanka Hamit Kaç Yaşında 1

Doğukan Güngör Kim Zümrüdüanka

Doğukan Güngör Cumartesi günleri Fox Tv de ekranlara gelen Zümrüdüanka dizisine dahil oldu. Hamit Özgüç rolü ile izleyicilerin karşısına çıkan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Doğukan Göngör kaç yaşında daha önce oynadığı diziler nelerdir merak edilen soruların başında geliyor.
Beyken Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde mezun olarak eğitimini tamamlamıştır. Yine daha önce Fox Tv de yayınlanan Savaşçı dizisinin kadrosunda yer alan Doğukan Güngör çeşitli tiyatro oyunlarında da oynamıştır. Othello, Bizim Köyün Adeti, Umut, Hiç Kimsenin Öyküsü bilinen tiyatro oyunlarıdır.

Doğukan Güngör kaç yaşında merak edenleri fazla bekletmeyelim. 25 yaşında olan oyuncu için başarılarının devamını diliyoruz.

Hamit Özgüç Diziye Nasıl Geldi

Abbas Demirkan kızı Suhandan’ın sevgilisi olan Tolgahan’ı öldürmüştü. Özgüç bunun üzerine intikam almak için harekete geçtiler. Tolgahan’ın annesi Kudret ise bu durumdan Hamit’e bahsetti. Durumu öğrenen Hamit ise zaman kaybetmeden yengesinin yanına geldi ve diziye dahil oldu.
Dizide bir sahnede Kudret yeğenine karısı ve çocuklarının nasıl olduğunu sorunca Hamit’in aslında evli ve çocuk sahibi olduğu anlaşılıyor. Dizide önümüzde ki bölümlerde Hamit’in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Zümrüdüanka dizisinde Hamit Özgüç’ü canlandıran Doğukan Güngör’ü nasıl buldunuz izleyicilerden yorumlarını bekliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.