Ne İşe Yarar

Kirpik Kıvırıcı Acıtır Mı ?

Kirpik Kıvırıcı Acıtır Mı ?

Herkes doğal olarak kıvrık kirpiklere sahip değildir. Kirpik kıvırmak için bir kaç yol bulunuyor. Bunlardan biriside kirpikler için özel olarak üretilen kiprik kıvırıcılardır.
Çeşitli markaların kirpik kıvırıcılarını kullanarak kipriklerinize uygulayabilirsiniz. Kiprik kıvırıcı kullanmadan önce kullanmak istediğiniz markanın kullanım klavuzunu
incelemenizi öneriyoruz. Peki kirpik kıvırıcı acıtır mı? Merak edilen bu soruyla birlikte diğer merak edilenleri sizler için derledik. Daha önce kirpik kıvırıcı kullandıysanız görüşlerinizi ve önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Kirpik Kıvırıcı Zararlı Mı ?

En çok merak edilen konuların başında kirpik kıvırıcı zararlı mı geliyor. Daha gösterişli kirpiklere sahip olmak isterken, istemeden de olsa kirpiklerimize zarar verir miyiz.?
Her ürün doğru bir şekilde kullanılırsa her hangi bir zararı bulunmuyor. Kirpik kıvırıcılarda doğru ve alınan markanın kullanım klavuzuna göre kullanılırsa zararlı değildir.
Ürünü kullanırken kirpik köklerinde az da olsa çekilme hissi olabilir. Kirpik kıvırıcı kullanırken dikkat edilecek husus ise elin sabit tutulmasıdır. Kadınlar daha iyi bilir ki kıvırıcı ile işlem yaparken maskara sürmeyiniz. Maskara sonrasında
kirpik kıvırıcı ile işlem yapmak kirpiklerinizi ürüne yapışmasına hatta sıkışmasına neden olacaktır.

Kirpik Kıvırıcı Kullanımı

Kıvırıcı kullanımı oldukça önemlidir. Yanlış işlem yapıldığında hafif ağrı ve kirpiklerinize zarar verebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz kıvırıcı markanın kullanım klavuzunda belirtilen şekilde kullanmaya özen gösteriniz.

  • Kullanmadan önce kirpik kıvırıcının temiz olmasına özen gösteriniz.
  • Kirpikleriniz tamamını tek seferde yapmaya özen gösterin, parça parça yapılması hem uğraştırıcı hem de kirpiklerinize zarar verebilir.
  • İşleme kirpik köklerinden başlayarak yapınız.
  • Kirpik köklerinden başlayın ve adım adım uçlarına doğru ilerleyiniz.
  • Kıvırıcı ile işleminiz bittikten sonra bir kez maskara sürebilirsiniz.

Kirpik Kıvırıcı Acıtır Mı ?

Yazımınız da başında belirttiğimiz gibi temin ettiğiniz markanın kullanım klavuzunda size belirtilen şekilde kullanınız. Bu işlem doğru bir şekilde yapıldığında
her hangi bir acı söz konusu değildir. Fakat kirpiklerinize uyguladığınız bu işlemde hafif olarak bir çekilme yaşayabilirsiniz.
Ayrıca ısıtmalı olarak üretilen kirpik kıvırıcılarını tercih edebilirsiniz. Isıtmalı kirpik kıvırıcıları daha az çekip yaptığı için daha hafif şekilde kirpikleriniz çekilecektir. Ayrıca saç kalınlaştırmak isteyenler için rehber olabilecek makalemizi https://www.neiseyariyor.com/saclari-kalinlastirma-yontemleri/ linkinden okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.