Ne İşe Yarar

Memelyn Nedir ? Ne İşe Yarar Kullananların Yorumları

Memelyn Nedir ? Ne İşe Yarar Kullananların Yorumları

Yaklaşık 9 ay önce muhteşem bir yolculuğa çıktınız. Bebeğinize kavuşmanıza az bir zaman size çevrenizden bir çok tavsiye gelecektir.
Bunların içerisinde dikkate almanız gerekenler oldukça fazladır. Bunlardan biriside emzirme döneminde göğüste oluşabilecek yaralara karşı önlem almanız.Memelyn kullanmanız gerekebilir

Memelyn ne işe yarar diye sorabilirsiniz emzirme döneminde bebekler sık sık emzirilmektedir.
Dolayısıyla sütyen ile göğüs sürtünmelerinin en çok olduğu dönemdir. Bu sürtünmeler zaten hassas olan göğüs ucu için zaman içerisinde tahriş edebilir.
Bu duruma karşı koruyucu bariyer vazifesini görevini ise Memelyn yapmaktadır. Bu ürünü kullananların yorumları bizim için çok değerlidir. Sizde kullandıysanız yorumunuzu paylaşınız.

Memelyn Ne Kadar Satış Fiyatı

Memelyn

Memelyn

Sütyen içine yerleştirilen balmumundan geliştirilen bu ürün satış fiyatı 40 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
Eczanelerde bulabilirsiniz. En yakın eczanede bulamıyorsanız muadil bir başka ürün tercih edebilirsiniz. Aynı görevi görecektir.

Nasıl Kullanılır Kullanımı Bilgileri

Emzirme süreci bazen çok güzel giderken bazen ise çok zorlu bir süreç olarak geçirilmektedir. Birde göğüs çatlakları vs olduğunda anne için zorlu süreç olacaktır.
Bu süreç içerisinde göğüs, meme baş ve ucu , göğüs çevresinde yaşanan acı ve çatlak durumlarında tercih edilebilir.

Her emzirme sonrasında ürün göğüse yerleştiriniz ve sütyeni çekiniz. Burada anne adayı emzirme sütyenlerini tercih edebilirler hem kullanım olarak rahat ve kullanışlıdır.
Ürünü kirletmemeye özen gösteriniz çünkü son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz. Balmumuna karşı bir alerjiniz varsa kullanmayınız.
Bir kaç gün kullandıktan sonra alerji oluştuysa ürünü kullanmayı bırakınız.

Hamilelik süreci içerisindeyseniz kısa zaman içerisinde NST yi duyabilir veya duyduğunuzu umuyoruz. Peki Hamilelikte NST ne işe yarar merak edenler için ilgili makaleyi okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Memelyn Kullananlar memnunmusunuz. dedi ki:
  2. Gizem dedi ki:

    Kesinlikle harika ürün doğum yaptım 3 gün sonra kanla karışık ağlaya ağlaya emziriyordum 40 gün boyunca doktor doktor gezdim 25 tane iğne antibiyotik 2 kutu 1000 mg içtim hiç biri iae yaramadi kullanmadığım ilaç kalmadı krem vs ama cocuk doktorum bunu önerdi 2.günü ve şuanda 15 gündür o kadar rahatım ki şükür tesekulrer memelyn

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.