Ne İşe Yarar

Promotil Women Nedir ve Ne işe Yarar ,Kullananlar

Promotil Women Nedir ve Ne işe Yarar ,Kullananlar

Son dönemlerde kadınlara yönelik bir çok ürün sık sık gündeme gelmektedir.Özellikle çocuk sahibi olmak isteyen çiftler bu ürünleri dikkale takip ediyorlar,bazı kadın doğum doktorlarının da tavsiyesi üzerine kullananlar da bulunuyor.Promotil Women kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Genel olarak bilgiler vereceğimiz bu içeriğimizin konu başlıkları arasında Promotil Women Ne İşe Yarar , Nedir ve Nasıl Kullanılır başlıklarını inceleyeceğiz.

Promotil Women Nedir ?

Almanya’da üretilmiştir. Özellikle kadınlara yönelik olarak üretilen bu ürün gıda takviyesi olarak adlandırılabilinir. İçinde 30 saşe içeren kutularda satılmaktadır.
Portakal aromalı olarak üretilmiş ve damak tadına daha uygun hale getirilmiştir.Bir sonraki başlıkta ne işe yarıyor hakkında detaylı bilgiyi ulaşabileceksiniz.Şİmdi içeriği hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

promotil women

promotil women

İçeriği: Aşağıda ki tablodan da anlaşılacağı üzere besin takviyesi özelliğini taşıyor diyebiliriz.

İçerik Her Bir Dozda % BRD
Myo-Inositol 2000 mg *
L-Arginin 500 mg *
Üzüm Çekirdeği Ektraktı (OPC) 100 mg *
Co Enzim Q10 100 mg *
Ginseng Ekstraktı 50 mg *
Damiana Ekstraktı 50 mg *
PABA 25 mg *
Vitamin C 200 mg 250%
Vitamin E 12 mg 100 %
Beta karoten 2 mg 41%
Folat 400 mcg 200 %
(Quatrefolic-6S-5-MTHF) 741 mcg *
Vitamin B12 10 mcg 400 %
Vitamin D 10 µg 200 %

Ürün Fiyatı:  250 lira olarak satılmaktadır.

Promotil Women Ne işe Yarıyor

Bu ürünün besin takviyesi olduğunu belirtmiştik.Fakat kullanım amacı nedir ? Özellikle hamile kalmayı arzulayan kadınların önüne bir takım zorluklar çıkabiliyor.Bu güç durumlar karşısında kullanılan bazı vitaminler yer alıyor.Promotil Women ise güçlü Antioksidan desteği ile kadın üreme sağlığı ve gebelik şansını artışını destekleyen bir form kombinasyonudur.Buradan yola çıkarak yumurtlama döneminde kullanılması tercih edilebilir.

Hamile kalmak için uğraş veren hanımların bazı değerleri istenilen düzeyde olmadığı gözlenmiştir.Böyle durumlarda hamilelik zorlaşıyor veya düşük ile sonuçlanıyor.Kadın doğum doktorları ise böyle bir durumla karşı karşıya gelmemek için çaba gösteriyorlar.Bu durumlara sebep olan ,hormon regülasyonu , mensturasyon döngüsünün düzenlenmesi , yumurta hücre olgunlaşması , yumurta sayı ve kalitesinin düzenlenmesi istenilen düzeye gelmesi ortamı Promotil Women kullanımı sağlanabiliniyor.

Burada önemli bir husus kadın yumurtlama ve adet dönemi belirli bir düzen içerisindedir.Doktorunuz bu döngü ve düzeni etkilemeyen kullanım şeklini ve zamanını kendisi tayin edecektir.Bu nedenle kendi kararınız doğrultusunda kullanmamalısınız.

Pcos gebelik önünde ciddi bir engel olarka görülüyor.Özellikle içindeki 2000 MG Myo-Inositol ve üzüm çekirdeği ekstresi sayesinde PCOS üzerinde etkilidir. Oksidatif stres üzerindeki nötrleyici etkisi ile, Uterus ve yumurtalıklarda oluşabilecek endometriosis, enfamasyon gibi hasarların önlenmesine yardımcı olarak, gebelik oluşumu için uterusun hazırlanmasına ortam hazırlar.

Yumurta sayısını ve kalitesini artıran bir diğer ürün olan Prowomen Ne İşe Yarar makalemiz sitemizde en çok okunan içerik konumundadır.Bu yazıyı okuyanlar bu ürün hakkında bilgiler aldılar. Prowomen Ne İşe Yarar  makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır , Kullanımı

Öncelikle belirttiğimiz gibi ihtiyacınız olan besin takviyesi doğrultusunda doktorunuzuz tavsiye ettiği şekilde kullanmaya özen gösteriniz.Ürünü kullanmak isteyenler doktorlarına danışabilir ve onay aldıktan sonra kullanabilirler.

Genel olarak kullanım ise günde 1 saşe 1 bardah tercihten soğuk suya dökülerek eritilerek tüketilmesi tavsiye edilmiştir.Kutu içerisinde 30 günlük kullanıma yetecek kadar saşe bulunuyor.
İnternet üzerinden almak isteyenler güvenli alışveriş sitelerini tercih etmelidir.Kesilmiş veya açılmış ürünleri kesinlikle kabul etmeyiniz.

Bebek sahibi olmak isteyen çiftlerde sorun bazen erkeklerde olabiliyor.Bu durumu anlamak için bir sperm testi yapılması isteniyor.Sperm testi sonuçlarında sayı , hareket ve kaliteye bakılıyor.Bunlar hayat düzeninde değişkenlik gösterilerek ve bazı takviye edici özelliği olan gıdalar kullanılarak artış sağlanıyor.
Bu ürünlerden biriside Proxeed Plus’tur , daha detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.