Ne İşe Yarar

YouTube Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır?

YouTube Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır?

YouTube kullanıcıları tarafından en çok merak edilen özellikler arasında videolara nasıl kapak yapılacağı yer alır. Özellikle video paylaşarak para kazanmayı hedefleyen kişiler videolarının kapaklarının ilgi çekici olmasını isterler. Bu nedenle kapak düzenlemesini nasıl yapacağını araştırırlar videonuza kapak eklemek için öncelikle videolarınıza dokunmanız gerekiyor. Daha sonrasında küçük resmi düzenle simgeleri karşımıza çıkacaktır. Bu simgelere tıkladığınızda cihazınızdan bir görüntü seçip videonuz için küçük resmi oluşturabiliyorsunuz. Aynı zamanda video kapağınız için videonuzdan da bir bölümü ayarlayabilirsiniz.

YouTube’daki abone sayısının fazla olması son derece önemli bir özelliktir. Bu nedenle YouTube’daki abone sayınızı arttırmanız sizler için kazançlı olacaktır. YouTube abone satın al seçeneğini kullanarak YouTube’daki abone sayınızı arttırabilirsiniz. Abone satın alma paketlerini incelemek için Popigram sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Kapak Fotoğrafı Kaç Piksel?

YouTube ‘dapaylaştığınız videonun kapak fotoğrafını kaliteli bir şekilde oluşturmanın son derece önemlidir. Çünkü videonun dikkat çekici özellikte olması için dikkat çekici bir kapağa sahip olması gerekir. Videonuzun kapağının kaliteli  olması son derece önemlidir. HD kalitede kapak seçimi yaparak videolarınızın birçok kişi tarafından izlenmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle YouTube ‘da videolarınız üzerinden para kazanma fırsatına da sahip olabilirsiniz.

YouTube kanalınızın para kazanmaya açılabilmesi için 1000 aboneye ulaşmanız gerekiyor. 1000 aboneye hızlı bir şekilde ulaşmak için abone satın al paketlerini satın alabilirsiniz. Bu paketleri Popigram sitesinde detaylı bir şekilde inceleyip satın alabiliyorsunuz.

YouTube Profil Resmi Kaça Kaç?

YouTube’daki profil resminizin kalitesi kadar boyutu da son derece önemlidir.YouTube ‘da profil yapacağınız fotoğrafın 640 piksel genişliğe sahip olması ve 1280×720 boyutunda olması gerekiyor. Piksel sayısı en az 640 olmalıdır. Bu gibi konulara dikkat ettiğinizde YouTube kanalınıza uygun olan profil resmini oluşturabilirsiniz. Profil resminiz hesabınızı tanımlayacak en önemli faktördür.

YouTube kanalınızdaki abone sayısının hızlı bir şekilde artış göstermesi için YouTube Türk Abone Satın Al hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten güvenilir ve kaliteli bir şekilde faydalanmak içinPopiGram sitesini tercih etmeniz oldukça doğru bir seçim olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.