Ne İşe Yarar

Acvison Maxijuno Saşe Ne İşe Yarar İçindekiler

Acvison Maxijuno Saşe Ne İşe Yarar İçindekiler

Acvison Maxijuno Saşe ne işe yarar, saşe formu ne demektir. Acvison tarafından üretilmektedir. Bir ambalaj içerisinde toplam 30 adet saşe içermektedir. Takviye
edici gıda özelliklerini taşımaktadır. Unutmayınız ki takviye edici gıdaların her hangi bir tedavi edici özelliği bulunmamaktadır.

Saşe Formu Nedir: Saşe formu denildiğinde su veya taze sıkılmış meyve suyuna karıştırılıp içebilirsiniz anlamına gelmektedir. Miktar olarak yaklaşık bir su bardağı yeterli olacaktır.

Acvison Maxijuno Saşe İçindekiler

Miyo-inositol, portakal aroma verici, l-arjinin hidroklorür, asitlik düzenleyici: sitrik asit andihrat, l-karnitin, emülgatör: polietilen glikol, dl-alfa tokoferol, betain, l-sistin, koenzim Q10 (ubikinon), l-askorbik asit, üzüm çekirdeği ekstresi, resveratrol, beta karoten, çinko sülfat monohidrat, astaksantin, para amino benzoik asit (PABA), nikotinamit, d-kalsiyum pantotenat, tiamin hidroklorür, pridoksal-5-fosfat monohidrat, kolekalsiferol, riboflavin-5-fosfat, sodyum, tatlandırıcı: steviol glikozitler, (6s)-5-metiltetrahidrofolik asit, glukozamin tuzu (Quatrefolic®, 5-mthf), sodyum selenit, metilkobalamin.

İçeriğinde yer alan bileşenlerin sunabileceği faydaları sunmaktadır. Resmi sitesinde yer alan bilgiye göre yetişkinler için tavsiye edilen kullanım miktarı günde 1 saşedir. Diğer bir yazımızı Pregnomarin‘i okuyabilirsiniz.

Ayrıca resmi interne sitesinden yapılan diğer uyarılar şu şekildedir;

İlaç değildir.
Ambalajı açılmış ürünleri almayınız.
Tavsiye edilen günlük alım miktarını aşmayınız.
Takviye edici gıdalar günlük besin yerine geçmez

Kaynak : https://www.acvison.com/urun-maxijuno.html
Detaylı bilgi ve diğer ürünler hakkında bilgi almak için yukarıda bulunan internet sitesini ziyaret edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.