Ne İşe Yarar

Alb Flor Kapsül Ne İşe Yarar

Alb Flor Kapsül Ne İşe Yarar

Alb Flor Kapsül ne işe yarar merak edilen konuların başında geliyor. İçerik olarak takviye edici gıdalar kategorisinde yer almaktadır. Kent Farma markasına ait bir üründür.

Suda eriyen formda ve kapsül şeklinde tüketilebilir. Kullanım olarak hangisinin içimi size daha rahat geliyorsa onu tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden belirli alışveriş sitelerinde görmeniz mümkündür.
Aynı zamanda eczanelerden de temin edebilirsiniz.

Satış Fiyatı : 28 Lira. Bu fiyat eczenelerde farklılıklar gösterebilir.

Alb Flor Kapsül Ne İşe Yarıyor

Alb Flor Kapsül‘ün bir ilaç olmadığını bu kısımda belirtmeliyiz. Bu nedenle her hangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır. Doktor tavsiyesi üzerine kullananlar belirtilen şekil, süre ve dozda kullanmaya özen göstermelidir. İçeriğinde ki etkin madde Saccohromyces Boulordi ‘dir.

Alb Flor Kapsül içeriğinde yararlı bakteriiler barındırmaktadır. Yararlı olan bu bakteriler ise sindirim ve bağırsak sistemi üzerinde etkilidir.
Çocuklar, hamileler ve emziren anneler için kullanım öncesinde hekime danışması önemle rica olunur.

Kullanımı : Günde bir kere tok karnına bir adet kapsül içiniz. Suda eriyen form kullananlar ise günde tok karnına bir bardak içebilirler. Doktor tarafından reçete edilenler ise belirtilen şekilde kullanmaya özen göstermeliler.

  • Uyarı : Kullanmadan önce doktorunuza danışmanız daha faydalı olacaktır.

Kaynak : http://www.kentfarma.com/

Prebiyotik Hangi Besinlerde Bulunuyor

Prebiyotikler, bağırsaklaradaki iyi bakterileri uyaran lifler ve şekerlerdir. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmak istemeyenler prebiyotik içeren gıdaları beslenme listelerine dahil etmeliler. Prebiyotikler bağırsaktaki faydalı bakterilerin büyümesine yardımcı olmaktadır.

Soğanlar
Pırasa
Turp
Havuçlar
Hindistan Cevizi Eti ve Unu
Keten ve Chia Tohumları
Domates
Muz
Sarımsak
Hindiba Kökü
Karahindiba yeşillikleri
Yerelması
Kuşkonmaz
Yer elması

Sitemizde daha önce Alb Flor Kapsülle aynı görevi gören Provim Daily hakkında bilgileri paylaşmıştık. İlgili makaleye https://www.neiseyariyor.com/provim-daily/ göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.