Ne İşe Yarar

Ayakkabı Tokası Nasıl Yapıştırılır

Ayakkabı Tokası Nasıl Yapıştırılır

Ayakkabısının görüntüsüne önem verenler özellikle süslerine de önem vermektedir. Ayakkabıların süsleride tokaları ve aksesularlarından oluşmaktadır.
Bir çok ayakkabı tokası çeşidi bulunuyor. Taşlı ayakkabı tokası , mineli ayakkabı tokası ve eklemeli diye tabir edilen ayakkabı tokaları mevcuttur. Çeşitli çeşitli olan bu ayakkabı tokası nasıl yapıştırılır.

Ayakkabı Tokası Taşlı

Taşlı ayakkabı tokalarını genel olarak özel günlerde tercih edilen ayakkabılarda görmeniz mümkündür. Kadınların daha çok tercih ettiği ayakkabı
modellerini incelediğimizde genel olarak taşlı tokaların fazla olması dikkati çekmektedir. Gerçekten de taşlı tokalarla süslenmiş ayakkabılar daha güzel görünmektedir.
Elbiseler ile uyumlu olması da ayrıca kadınları daha da mutlu etmektedir. Aşağıda ki iki resimde taşlı tokalara örneklerei inceleyebilirsiniz.

Ayakkabı Tokası Nasıl Yapıştırılır

Başlığımız ve yazımızın konusu ayakkabı tokaları nasıl yapıştırılır. Çok sevdiğiniz bir ayakkabınızız tokasının düştüğünü gördünüz. Tokası olan ayakkabınızın görüntüsü gerçektende hoş olmayabilir. Bu gibi bir durumla karşılaştığınızda ise yapmanız gereken ise düşen tokanın aynısından bulmanız. Çok aramanıza rağmen bulamadıysanız üzülmeyin. Bu durumda ise yapmanız gereken ayakkanıza en uygun tokayı bulmanız. Diğer ayakkabızda ki tokayı çıkararak bir çift aldığınız tokayı ayakkabınıza uygulayabilirsiniz.

Tokaların çeşitleri de uygulama konusunda farklılıklar görülebilir. Örneğin ayaklı tokaların ayaklarını açın ayakkabıya geçirdikten sonra içeriden bükerek sabitleyiniz. Süs tokaları ise ayakkabılar dikilmektedir. Bazı tokalarda ise yapıştırma yapılmalması gerekebilir. Fakat böyle yapıştırma yapacaksanız 502 , japon yapıştırıcı vs kullanmayınız. Bunlar ayakkabınıza zarar verebilir.
Bu şekilde bir yapıştırma yapacaksanız tokalar ile birlikte ayakkabı tamircisine gitmelisiniz. 2 dakikalık yapıştırma işlemi ile kısa sürede bu sorunu çözebilirsiniz.

Sizin ayakkabı tokası nasıl yapıştırılır konusunda farklı uygulamalarınız varsa yorum olarak bize yazabilirsiniz. Ayakkabı tokası temin için 0539 929 03 23 whatsapp numarasından bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.