Ne İşe Yarar

Belviq Türkiye’de Var Mı ? Fiyatı Nedir Kullananlar

Belviq Türkiye’de Var Mı ? Fiyatı Nedir Kullananlar

Zayıflama kategorisinde çok az onaylı hap bulunuyor. Bunlardan birisi de Belviq ‘tir. Peki Belviq nedir, nereden satın alınır, Türkiye’de var mı ve fiyatı nedir. Bu soruların yanında kullananlar var mı genel olarak inceleyeceğimiz konular. Ülkemizde bu tarz ilaçlar bulunsada söz konusu hap  bulunmuyor. Bulunan diğer ilaçlar ise her ne kadar  araştırma yapılıyor olsada hep tedirgin bir şekilde kullanılıyor. Bizim ise kilo problemi yaşayan ziyeretçilerimize tavsiyemiz kesinlikle bu tarz ilaçları tercih etmemeleri veya tamamen doktor
kontrolu ve gözetiminde kilo verme amaçlı ürün kullanımı

Belviq Nedir ?

belviq

belviq

Belviq (lorcaserin) beyindeki iştahı kontrol eden kimyasal sinyalleri etkiler. Lorcaserin, daha küçük öğünlerle dolu hissetmenize yardımcı olarak çalışır.
Belviq, obeziteyi tedavi etmek için diyet ve egzersizle birlikte kullanılır. Bazen diyabet, yüksek kolesterol veya yüksek tansiyon ile ilgili olabilecek obeziteyi tedavi etmek için kullanılır.
Altta yatan sağlık durumunu (kalp hastalığı, diyabet, yüksek tansiyon gibi) tedavi etmeyecektir . Doktorunuzun bu koşulları tedavi etmek için reçete ettiği başka ilaçları kullanmaya devam edin.

Belviq Nasıl Kullanılır

Belviq’i doktorunuzun belirttiği şekilde alınız. Reçeteli etiketinizdeki tüm talimatları izleyin. Bu ilacı daha büyük veya daha küçük miktarlarda veya tavsiye edilenlerden daha uzun süre almayın.

Normal tablet genellikle günde 2 kez alınır. Uzatılmış tablet günde sadece bir kez alınır. Doktorunuzun talimatlarına uyun.

Uzatılmış bir tableti ezmeyin, çiğnemeyin veya kırmayın. Hepsini yut.

Belviq’i yiyerek veya yemeksiz alabilirsiniz.

Belviq’i almanın ilk 12 haftasında ve düşük kalorili bir diyet yaparken başlangıç ​​ağırlığınızın en az% 5’ini kaybetmelisiniz. 12 hafta boyunca ilacı aldıktan sonra başlangıç ​​ağırlığınızın en az% 5’ini kaybetmezseniz doktorunuzu arayın.

Belviqi, diyet, egzersiz, kilo kontrolü ve muhtemelen kan şekerinizi de içeren eksiksiz bir tedavi programının sadece bir parçasıdır. Diyetinizi, ilaçlarınızı ve egzersiz rutinlerinizi çok yakından takip edin.

Yorumlar: Tedaviye yanıt 12. hafta ile değerlendirilmelidir. Bir hasta başlangıçtaki vücut ağırlığının en az% 5’ini kaybetmemişse, bu ilacı bırakınız, çünkü hastanın tedaviye devam etmesi ile klinik olarak anlamlı kilo kaybını elde edemeyeceği ve sürdürebileceğinden emin olun.

Sitemizde daha önce zayıflama ürünü ile ilgili Slim Fizz yer alıyor dileyen ziyaretçilerimiz bu makalemizi okuyabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.