Ne İşe Yarar

BigJoy ZMA Ne İşe Yarar Kullananlar

BigJoy ZMA Ne İşe Yarar Kullananlar

BigJoy ZMA ne işe yarar nedir faydaları nelerdir makalemizde bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz. BigJoy ZMA kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Sporcular için besin oldukça önemlidir.
Çeşitli vitamin takviyeleri gerekebilir bunlardan biriside BigJoy ZMA’dır. Zma çinko, magnezyum ve B6 vitaminlerinden oluşan mineral bir gıda takviyesi diyebiliriz. Bir ambalaj içerisinde toplam 120 kapsül bulunmaktadır. Bu ise bir aylık kullanım anlamına gelmektedir.

BigJoy ZMA Ne İşe Yarar

BigJoy ZMA

BigJoy ZMA antremandan sonra kaslar belirli bir oranda yıpranabilir, yıpranan bu kasların toparlanmasına yardımcıdır. Uyku düzenine yardımcı olabileceği belirtilmektedir.
Yoğum anteman döneminde yüksek T seviyesini korumakta yardımcı olabileceği belirtiliyor. T seviyesi erkekler için testesteron seviyesini ifade ediyor.
İçeriğinde bulunan çinko ve magnezyum önemli enzimlerin üretiminde kullanılmaktadır. Bu enzimler metabolizma hızını , kas ve kemik sağlığını doğrudan etkilemektedir.
İçeriğinde yer alan diğer maddelerin sunabileceği faydaları size sunabilir.

  • İlaç değildir gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın engellenmesinde veya tedavisinde kullanılmaz.

Kullanımı : Sporcular için üretilen bu gıda takvisyesidir. Yatmadan önce 1 servis ( 3 Kapsül) tüketilmesi tavsiye edilmektedir. BigJoy ZMA kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

BigJoy ZMA Fiyatı: İnternet üzerinden satış yapan sitelerde çeşitli fiyat farklılıklarını görmekteyiz. Genel olarak BigJoy ZMA başlangıç satış fiyatı 59.00 lira olarak belirtlenmiştir.

Kaynak : www.bigjoy.com.tr

Ayrıca sitemizde daha önce yayınladığımız bir makalemizde vitaminlerden bahsettik. Günlük olarak hangi vitamine ne kadar ihtiyacımız var öğrenmek isteyenler için https://www.neiseyariyor.com/vitamine-ne-kadar-ihtiyacimiz-var/ makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.