Ne İşe Yarar

Bimcell Kullanan Var Mi ?

Bimcell Kullanan Var Mi ?

Telefon hatlarını değiştirmeyi düşünenler yeni mobil operatörler hakkında bilgi edinmeye çalışıyolar. Bimcell kullanan var mı ? Ülkemizde ise bilinen bir kaç tane mobil hat alabileceğiniz firma bulunuyor. Bunlardan biride bimcell’dir. Bim’de satılan bimcell almak isteyenler ise marketlerden başvuru yapabilirler. Bimcell Türk Telekom alt yapısını kullanarak hizmet vermektedir.
Mobil olarak paket yükleyebilirsizin veya tüm bim marketlerinden de yüklemenizi yapabilirsiniz. Sizden gelen bir soru ise bimcell kullanan var mı ? bu soru hakkında gerek yüz yüze gerek internet üzerinde yaptığımız araştırmaları sizlere sunuyoruz.
Sizde bimcell kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bize yazabilirsiniz.

Bimcell Kullanan Var Mi ?

Soru: Merhabalar , çevremde bazı tanıdıklarım çeşitli sebepler sunarak bim de satılan bimcell hattı aldılar bazıları memnun fakat bazıları da bzı noktalarda hatlarının çekmediğini belirtmekte. Bimcell Kullanan Var Mi kullananlardan yorumlarını bekliyorum.

Cevap 1 : Bende bu hattı ilk çıktığında ucuz olduğu için aldım. İlk senelerde avea alt yapısını kullanıyordu o zamanlar fiyat olarak uygun olsada bazı noktalarda çekim gidiyordu. Bir kaç ay sonra hattımı yine değiştirdim. Şimdi ise bimcell daha yaygın fakat çekim kalitesi ve fiyat performansı nasıl hiç bir fikrim yok. Sana tavsiyem eğer imkan varsa bir kaç ay deneme yapabilirsin.

Cevap 2 : Öncelikle hatta geçtiğinizde memnun olabilirsiniz fakat zaman içerisinde bazı problemler ile karşılaşmanız mümkündür. Bunlardan birisi internet üzerinden veya bankaların mobil uygulamalarında tl paket yüklemeniz gerçekleşmeyebilir. Bim hattını aldınız ve memnun kalmadığınız da hat değiştirmek için bime gidiyorsunuz fakat tüm işlemler için yetkili türk telekom bayilerine gidilmesi gerekiyor.
Güzel yanları yok mu diyebilirsiniz fiyat olarak gerçekten makul diyebilirim. En son 39 liraya 1000 sms ve 1000 dakika veriyorlar 10 gb internette dahil bunun için değermi kendi kararınız.

Cevap 3 : Yukarıda ki aradaşın dediği tl yükleme sorumu ortadan kalktı. Türk telekom mobil uygulamalarından bimcelle yükleme yapabilirsiniz. Fakat en az 30 liralık yükleme yapabilirsiniz.

Cevap 4 : Bimcell kullananlar gerçekten tahmininizden fazladır. Ben kullanıyorum gayet memnunum. Hatta konuşma için paket yapmanıza gerek bile kalmıyor. Sadece internet paketi yüklemeniz yeterlidir.

Bimcell kullanan var mı konusunda faydalı olduğunu düşündüğümüz bir kaç görüşü sizler ile paylaşıtık. Bu mobil hat kullanıcısıysanız sizde görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.
Bu içeriğe benzer bir içeriğimiz Kredi notu öğrenme ile alakalı dilerseniz https://www.neiseyariyor.com/kredi-notu/ adresten okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.