Ne İşe Yarar

Burlumbuş Otu Jeli Kullananlar Yorumları

Burlumbuş Otu Jeli Kullananlar Yorumları

Burlumbuş Otu son zamanlarda bilinmeye başlayan bir bitkidir. Dağlarda kendiliğinden oluşan Burlumbuş Otu faydalı olduğu belirtilen bir bitki türüdür.
Kısa sürede bilinirliğinin artması ile çeşitli krem ve jellerinin piyasaya çıkması da beklenmektedir. Peki Burlumbuş Otu jeli kullananlar ne diyor. Yorumlarını ve şikayetlerini bize yorum olarak bize yazabilirsiniz.

Burlumbuş Otu Jeli Ne İşe Yarar

Bu şej bu bitki kullanarak elde edilmiştir. Doğal olarak bu bitkinin sağladığı faydaları size sağlayabilir. Dağda kendiliğinden ve hiç bir şekilde müdahale edilmeyen bu ot özellikle ağrı kremi olarak bilinmektedir. Jel ile aynı
özellikleri taşıdığı varsayıldığında aynı etkileri bu jelde de görülmesi beklenmektedir.

Burlumbuş Otu toplanması ve ağrıyan bölgeye uygulaması kişiler için zorlu olabilir. Bu nedenle jel kullanımı ve ulaşılması daha kolay olabilir. Genellikle eklem ağrılarından şikayetçi olan kullanıcıların tercih ettiğini belirtmeliyiz.
Eklem ağrıların tedavisinde ki ağrılar için faydalı olması bilimsel olarak bir temele dayanmamaktadır.

Burlumbuş Otu Jeli

Burlumbuş Otu Jelini kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Burlumbuş Otu Jeli Fiyatı Ne Kadar

Bir çok alışveriş sitesinde çeşitli ürünleri satılmaktadır. Bu nedenle bir kaç internet sitesinden satışa sunulan fiyatın ortalaması olarak sizlere fiyat sunabiliriz. Bu ortalamayı aldığımızda ise satış fiyatı 80 lira olarak belirlenmiştir.
Fakat internet sitelerinden alınan bu tarz ürünlerin orjinalliği konusunda bir garantisi bulunmuyor. Dileyen kullanıcılar aktarlardan sadece otunu temin edebilir ve nasıl kullanıldığı konusunda gerekli bilgiyi aldıktan sonra ağrıyan bölgeye uygulayabilirsiniz.

Burlumbuş otu Nerede yetişir

Herhangi bir insan müdahalesi olmaksızın dağda kendiliğinden yetişen bu ot Karaman bölgesinde daha çok yetişmektedir. Ayrıca İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde de yetişmektedir. Bahar aylarına başlarken toplanmaktadır.

Sağlık konusunda diğer makele ve içeriklerimizi Sağlık kategorimizden inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.