Ne İşe Yarar

Carlson Omega 3 Balık Yağı Kapsülü Ne İşe Yarar

Carlson Omega 3 Balık Yağı Kapsülü Ne İşe Yarar

Carlson omega 3 balık yağı 50 kapsül nedir ve ne işe yarar hakkında bilgileri sizler ile paylaşacağız. Öncelikle bu ürünü temin etmek isteyenler eczanelerden sorabilirler.
İnternet üzerinden ssatışının yapıldığı bazı siteler bulunuyor. Bu siteler arasında güvendiklerinizden temin edebilirsiniz. Carlson balık yağı kapsülü kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Sitemizde daha önce Omega 3 hakkında detaylı bir makalemiz bulunuyor. Bu makalemizde ne işe yaradığı ve diğer bilgileri öğrenebilirsiniz. Omega 3 Ne İşe Yarar içeriğmizi mutlaka okuyunuz.

Carlson Omega 3 Balık Yağı Nedir ve Ne Yarar

Balık tüketimi insan için oldukça önemlidir. Yetişkin bir insan haftada en az 4 öğünde balık tüketmelidir. Özellikle gelişme çağında ki çocuklarında kullanması tavsiye ediliyor. Haftada en az 6 öğün balık tüketimi çocuklar için yeterli olacaktır.
Günlük yaşam içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı bu kadar öğünü tüketmek pek mümkün olmuyor. Carlson omega 3 balık yağı bu eksikliği gidermek için kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Omega 3 bakımından oldukça zengin olan carlson balık yağı soğuk deniz balıklarının konsantre yağlarını içermektedir.
Kapsül şeklinde olması nedeniyle yutulması kolay ve kokusuz balık jelatini kullanılmıştır.

Bu ürün güvenilir mi ? sorusu akılda takılabilir. Carlson American Association of Cereal Chemists tarafından daima çeşitli testlere tabi tutulmaktadır. Bunun yanı sıra Fda onaylı bağımsız laboratuvarlar tarafından saflık ve tazelik konusunda onaylanmıştır.

Carlson Kapsülü hakkında diğer bilgiler;

  • Doğal ortamında yaşayan balıklardan elde edilmiştir.
  • Alanında uzman kişiler tarafından üretilmektedir.
  • Kapsüller yenilebilir sığır jelatininden yapılmaktadır.
  • İçeriğinde domuz ve Gdo içermez.

Carlson Omega-3 Balık Yağının Kullanımı

Bir kapsül bir bardak suyla birlikte tek seferde yutulmalıdır. Kapsüller küçük ve rahatça yutulabilir boyutlarda olduğu için çiğnenmesi veya kırılması tavsiye edilmemektedir.
Aç karnınada tüketilebilir fakat tok karnına tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Günlük 1 ile 3 kapsül arasında kullanılabilinir. Kahvaltı ve öğlen yemeği sonrasında kullanılabilir. Eğer bu ürünü size bir doktor önerdiyse belirtilen talimatlara uyunuz.

Carlson Omega 3 Kapsülü Yan Etkileri

Carlson omega 3 balık yağı
Carlson omega balık yağı

Günlük tavsiye edilen miktar 3 gramdır. Daha fazla dozde kullanmak isteyenler hekimlerinden onay almalıdır. Çünkü bu miktardan daha fazla bir kullanım kanama riskine neden olabilir. Daha önce planlanmış bir ameliyattan 2 hafta önce kullanılması bırakılmalıdır.

Balık tadına ve kokusuna karşı hassas olan kişilerde mide bulantısına neden olabilir. Şişede herhangi bir eksik veya hasar varsa kesinlikle ürünü kullanmayınız.
Carlson Balık Yağı Kapsülü bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisinde , tedavisinde veya önlenmesinde kullanılmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.