Ne İşe Yarar

Contractubex Krem Ne İşe Yarar? Contractubex Krem Nasıl Kullanılır?

Contractubex Krem Ne İşe Yarar? Contractubex Krem Nasıl Kullanılır?

Contractubex krem ne işe yarar? Çok çeşitli hastalıklar ve cilt sorunlarıyla uğraşanlar için oldukça önemli olan bu krem sivil ve cilt lekeleri, çatlaklar, ameliyat ve yara izleri için kullanılmaktadır. En büyük etkisi de hücrelerin yenilenmesinde göstermektedir. Daha farklı olarak Contractubex krem ne işe yarar?

Contractubex kullanıldığı yerler olarak, ciltteki yara izleri, deri altındaki yumrular, kaza ve yanık izleri ve ameliyat izlerinin olduğu bölgelerdir. Her kullanıma göre farklı şekilde uygulanmaktadır.

Contractubex Krem Nasıl Kullanılır?

Hangi bölgeye ve şikayete uygulanacaksa ona göre değişiklik gösteren contractubex krem nasıl kullanılır? Ameliyat ve yara izlerinde günde 2 kez bölgeye uygulanmalıdır. Belirtilen orandan daha fazlasını kullanmamalısınız. Yara izi derinse ilaçtan sonra bölgeyi bezle kapatabilirsiniz. Unuttuğunuz zaman aklınıza geldiğinde sürebilirsiniz. Sivilce izleri için yatmadan önce cildi temizleyip bir kez uygulamanız yeterlidir. Fazla kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Contractubex kullanımı sakıncalı mıdır? Alerjik bir reaksiyon varsa eğer doktora bildirip p şekilde kullanmanız halinde bir sakıncası yoktur. Paraben ilaçlara alerjisi olanlar için sakıncalıdır. İçerisinde yer alan maddelere karşı herhangi bir duyarlılığı bulunanların kullanımı sakıncalı olabilir. Bunlara dikkate alınarak kullanılmalı ve rahatsız edici durum karşısında doktora başvurulmalıdır.

Contractubex Krem Ne İşe Yarar
Contractubex Krem Ne İşe Yarar

Contractubex Yan Etkileri Nelerdir?

Kremi kullanmaya başladığınızda cilt tipinize göre farklılık gösteren ama çok sık karşılaşılmayan contractubex yan etkileri görülebilir. Bunlar, kaşıntı, şişlik, nefes almada zorluk olabilmektedir. Bunlardan herhangi birinin yaşanması durumunda hemen doktora gidilmelidir. İlacın bu etkileri uzun süre kullanıldıktan sonra ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden hiçbir yan etkisi görülmediyse uzun süre kullanım sayesinde izlerden kurtulabilmek mümkündür.

Ergenlik dönemi ve hatta gençken oluşan sivilcelerle bile baş etmekte olan bu krem düzenli olarak kullanıldığından harika sonuçlar vermektedir. Eczanelerde rahatlıkla bulabileceğiniz contractubex krem fiyatı gramına bağlı olarak belirlenmiştir ve eczanelerden temin etmeniz mümkündür. Bu kremi doktor tavsiyesi dışında kullanmamanız ve kesinlikle doktorun reçete etmesi gerekmektedir. Contractubex krem ne işe yarar? düzenli ve doktorun önerisi ile kullanıldığı zaman vücutta geçmek bilmeyen izlerden kurtulmanızı sağlar.

Günümüzde oldukça popüler hale gelen bu krem hamilelik çatlaklarını da ortadan kaldırır. Derinleşmiş akne izleri, kaza sonrasında oluşan yaralar ve izler bu krem sayesinde ortadan kalkabilmektedir. Kalıcı hasar bırakan yanıklarınız varsa, koparılmış sivilcelerle ve bu izlerle uğraşmaktaysanız kremi kullanmayı deneyebilirsiniz. Ancak belirtildiği gibi doktor tavsiyesi ile uygulamaya başlamalısınız. Gerekli olan muayene gerçekleştiğinde doktor uygun görürse zaten bu kremi reçete edecektir. Hasta da gerekli görülen bölgeye kullanım talimatı doğrultusunda uygulamalıdır. Contractubex krem ne işe yarar?  Aslında cilt üzerinde bulunan tüm izlere çözüm bulmaya çalışır. Ciltte sevilmeyen izler ve kusurlarla baş eden bu krem kullananlar tarafından oldukça beğenilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.