Ne İşe Yarar

Corsal Kapsül Ne İşe Yarar Kullananlar

Corsal Kapsül Ne İşe Yarar Kullananlar

Corsal Kapsül hakkında bilgileri sizlere aktaracağımız bu başlık altında kullananlar yorumlarını bizimle paylaşabilirler. Corsal Kapsül ne işe yarar diye internet üzerinde arama
yapıldığında bazı bilgiler edinmeniz mümkündür. Özellikle hava değişimlerinin olduğu dönemlerde soğuk algınlığı , grip nezle gibi hastalıkların görülmesi artmaktadır.
Genel olarak evde geçirilen bu hastalık için çeşitli ilaçlar vs olabilir. Corsal Kapsül 300 mg bu ilaçlar arasında yer almaktadır. Fakat doktor muaynesi eşliğinde almanızı tavsiye ediyoruz.

Corsal Kapsül Ne İşe Yarar

İlk paragrafta belirttiğimiz gibi gribal enfeksiyon, nezle , grip ve soğuk algınlığı tedavilerinde kullanılmaktadır. Uzun süreli geçmeyen hastalıklar için kesinlikle doktora başvurluması gerekmektedir.
6 yaşından küçük çocukların kullanmaması gereklidir. Bunun yanı sıra erişkenlerin 7 günden fazla kullanılmaması tavsiye edilmelidir. Çocuklar için bu süre 5 gündür.
Rahatsızlık ile birlikte ateşli durumlarda 3 günden fazla kullanmayınız.

Kullanım Şekli

Doktorların size reçete ettiği şekilde kullanınız. Ana öğün yemeklerinden sonra birer kapsül kullanılmalıdır. Günde 4 tabletten fazla kullanmamanız tavsiye ediliyor.

Yan Etkileri

Duyarlı kişilerde uyuklama ve uyuşukluğa neden olabilir. Ayrıca huzursuzluk , uykusuzluk meydana geldiği zaman doz azaltılmalıdır.

Corsal Kapsül Kullananlar

Bu ilacı kullananlaryorumları şu şekilde

  • Gerçektende gribe iyi geldiği bir gerçek fakat , mükemmel bir şekilde uyku getiriyor. Eğer dikkat gerektiren işler yapacaksanız kesinlikle kullanmayınız. Özellikle kendinizi iyi hissetmiyorsanız uzun yola çıkmayın çıkıyorsanızda yanınıza yedek şoför alın.
  • Soğuk ilacı değil sanki uyku ilacı .
  • İçeriğinde ki parasetemol maddesi nedeniyle uyku getirdiğini tahmin ediyorum.

Sizde Corsal Kapsül kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Cevimax vitamin nedir ve ne işe yarar.

*Corsal Kapsül ile ilgili sorular

Corsal Kapsül Emziren Annelere Kullanabilir mi ?
Corsal Kapsül uyku yapar mı ?
Corsal Kapsül adeti keser mi ?
Corsal Kapsül hangi hastalıkta kullanılır ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.