Ne İşe Yarar

Cosakondrin Msm Ne İşe Yarar , Kullananlar

Cosakondrin Msm Ne İşe Yarar , Kullananlar

Cosakondrin Msm nedir ve ne için kullanılır. Gıda takiyesi özelliklerini taşıyan bu ürünü eczanelerden veya güvenilir alış veriş sitelerinden temin edebilirsiniz.

Cosakondrin Msm nedir ?

Glukozamin süfat ve kondroitin sülfat içeriğinde ki etkin maddelerdir. Gıda takviyesi özelliği ile öne çıkmaktadır.Orzax firması tarafından üretilmektedir. Ambalajında 60 tablet ile satılmaktadır. Bu günde iki kere alındığından bir kutusu bir aylık kullanım içindir.
Satış fiyatı : 90 lira’dan başlayan satış fiyatları ile.
Merak edenler için Cosakondrin Msm 60 tablet ne işe yarar .

Cosakondrin Msm Ne İşe Yarar

İçeriğinde ki glukozamin ve kondroitin maddeleri kıkırdak dokusunda eksilen maddelerin kazanılmasına yardımcı olabilir. Burada önemli bir husus ise bu ürün ilaç değildir. Bu konuda bir rahatsılığınız varsa öncelikle doktora gitmelisiniz. Cosakondrin tedavi edici özelliği yoktur.
Glukozamin insan bedeninde doğal olarak olarak oluşabilir fakat yaş aldıkça vücut bu özelliğini kaybedebilir. Yaşlılıkta eklemler yıpranmaktadır zaman içerisinde yumuşak dokularda hasar olaşabilir. Özellik bu durum için yoğum tempoda spor yapanlarda risk altındadır. Özellikle ağırlık sporlarıyla ilgilenenler de daha sık karşılaşılmaktadır.
Kıkırdak doku ve eklemlere esnek yapısını veren kolajen madde oldukça önemlidir. Bunun için gereken sülfürün de vücuda takviyesinde Msm rol oynamaktadır.

Cosakondrin Msm

Cosakondrin Nasıl Kullanılır

Tercihen günde iki defa veya 3 defa alınabilir. Günlük 2 defa alanlar hem akşam hem de sabah tok karnına tüketebilirler. Günlük 3 kez kullanımı için ise ana öğünler olan sabah , öğle ve akşam tok karnına bir tablet olarak kullanabilirler. Eklem ağrıları için doktor tavsiyesi üzerine kullananlar, verilen talimata göre kullansınlar.
Bir bardak su ile doğrudan içilmelidir. Tablet büyük ise iki parçaya bölerek yutabilirsiniz. Çiğnemeden direkt olarak yutulmalıdır.

Eklem ağrıları için tablet kullanmak istemeyenler ise krem veya sprey formunda ürün kullanmak istemektedir. Bununla ilgili sitemizde bir yazımız bulunuyor. Dileyenler Noxinox Krem makalemizi okuyabilirler. Bu kremde eklem ağrılarına karşı etkili olduğu belirtiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tezi dedi ki:

    Bence bi fayda olmuyo bosuna paranizi harcamayin .LR urunleri en saglikli tavsiye ediyorum

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.