Ne İşe Yarar

Fastjel Krem Ne İşe Yarar Kullananlar

Fastjel Krem Ne İşe Yarar Kullananlar

Ülkemizde satışının son dönemlerde yapılmaya başlanan fastjel krem hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaşacağız. İtalya kökenli bir firma olan Menarini tarafından üretilmektedir. kortizon içermeyen bir ödem giderici özelliğini taşımaktadır. Peki fastjel krem ne işe yarar hangi durumlarda kullanılmalıdır. Günlük yaşam içerisinde yaşanılan incinme , burkulma , spor yaralanmaları , yoğun bel ve kas ağrıları , eklem ağrıları gibi durumlarda kullanılmaktadır.

Piyasada yer alan bazı kremler bu durumlarda kullanılmaktadır fastjel krem ise bu kremlere muadil olabilir ve kullanılabilinir.

Fastjel Krem Nasıl Kullanılır

  • Öncelikle problemli olan bölge temizlenmeli ve kurulanmalıdır.
  • Sürülmek istenilen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülmelidir.
  • Kremin emiliminin rahat olması için iyice yedirilmeli ve hafif bir şekilde masaj yapılmalıdır.
  • Krem uygulandıktan sonra yıkanmamalı veya duş alınmamalıdır.
  • Fastjel krem kanamalı yara , yanık ve egzamaya sürülmemelidir.
  • Günlük olarak 3 defaya kadar uygulayabilirsiniz.
  • Uygulanan bölge 24 saat süresince güneş ışığına çıkmamalıdır.

Fastjel Krem Ne İşe Yarar

Yukarıda da bahsetiğimiz üzere kullanılması gereken durumlar belirtilmiştir. Bu başlık altında biraz daha detaylı bir şekilde aktarmaya çalışacağız. Ecznelerden temin edebileceğiniz bu kremin satış fiyatı 12 liradır.

Burkulma ,incinme : Özellikle bilek kısımlarında sık karşılaşılan bir durumdur. Yapılan ters bir hareket , bir yere vurma sonucu karşılaşılan bu durumlarda doku yıkımından kaynaklanan
problemlerin tedavisinde etkilidir. Bu durumlarda fastjel kremi kullanabilirsiniz.

Spor yaralanmaları : Futbol, basketbol, voleybol ve benzeri spor faaliyetlerinde el ve ayak bilekleri sakatlanmaya çok açık konumdadır. El ve ayak bileklerinde yaşanılan burkulmalar için fastjel krem kullanılmaktadır.

Kas ağrıları : Fastjel krem aynı zamanda kas gevşetici özelliğini taşımaktadır. Bu nedenle ortaya çıkan kas ağrıları için kullanılabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde bir diğer kas gevşetici krem hakkında bilgileri sizlere sunmuştuk. Thermoflex Krem hakkında detaylı bilgileri okuyabilirsiniz.

Fastjel Krem Kullananlar

Bu kremi kullanan ziyaretçilerimizden yorumlarını bekliyoruz. Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

  • Uyarı : Cilt hassasiyenizi bulunuyorsa hekim kontrolünde kullanmanız gerekmektedir. Güneş ışığına maruz kalması durumunda cildiniz reaksiyon gösterebilir. Hamile olanlar veya şüpesi olanların hekim kontrolünde kullanmaları gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.