Ne İşe Yarar

Hly Çatlak ve Selülit Kremi Kullananlar ile Şikayetler

Hly Çatlak ve Selülit Kremi Kullananlar ile Şikayetler

Çatlak ve selülitler rahatsız edici olabilir. Bu sorundan kurtulmak için çeşitli formüller geliştirilmiş olsada kalıcı olmayabiliyor. Hly Çatlak ve Selülit kremide bu yöntemler arasında yer almaktadır.
Hly Çatlak jeli kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Olumlu ve olumsuz yönlerini aktarın varsa şikayetlerinizi yazın.

Üretici firma tarafından bitki özlerinin kullanılması neticesinde oluşturulduğu belirtilmiştir. Fakat bu bitkiler hakkında kesin bilgilere henüz ulaşamadık. Krem denilmesine rağmen jel formundadır. İçeriğinde ki etkin maddeler Kafein ve Kolajen Kompleksi’dir. Toksinlerin uzaklaştırılmasına katkıda bulunabilir.

Hly Çatlak – Selülit Jeli Ne İşe Yarar

Jel formunda kullanabileceğiniz Hly Çatlak- Selülit’in ne işe yaradığını bu başlık altında aktaracağız. Özellikle hiç bir sağlık sorunu anlamına gelmiyor olsada Çatlaklar ve Selülitler rahatsızlık verebilir. Görsel açıdan kendine önem verenler için geliştirilen bir çok krem , jel gibi bakım ürünleri bulunmaktadır.

Cilt bakım ürünlerinden birisi olan Hly cildin ferahlatılmasında , rahatlaması ve nemlendirmesinde önemli katkılar sunar. Günün sonunda yorgun düşen bacaklar için uygulandığında yorgunluğun azaltıcı etkisini kısa süre içerisinde göreceğiniz belirtiliyor.
Spor ve egzersiz hayatınızın değişmezleri arasındaysa sizlerde bu ürünü kullanabilirsiniz. Genel olarak tüm ciltlerin kullanabileceği belirtilmektedir. Fakat burada önemli bir hususa açıklık getirmeliyiz. Açık yara , kesi , çizik ,su toplaması gibi problemlerde uygulanmaktan kaçınmalısınız.

Hly Çatlak ve Selülit Nasıl Kullanılır

Şikayetinizin olduğu bölgeyi daha önceden temizlemeli ve kurutmalısınız. Yeterli miktarda
Hly jelinden sürünüz ve masaj eşliğinde sürünüz. 3 ile 5 dakika yaptıktan sonra hava almaması için streç film ile sarınız. Yaklaşık 15 dakika bekletiniz. Bu süreç içerisinde uyguladığınız bölgede yüksek sıcaklı hissedebilirsiniz. Bu durum doğal bir sonuç olarak belirtiliyor. Belirtilen süre sonunda film veya kullandığınız maddeyi çıkarınız. Uyguladığınız bu bölgeyi yıkayınız.

Cilt bakımında balık yağınında iyi geldiği belirtiliyor. Bu ürün özelliklerini taşıyan Oksizinç Krem adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Hly Çatlak-Selülit kremi kullananlar yorumlarını bizimle paylaşabilirler. Özellikle şikayeti olanlardan yorumlarını bekliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Motherofuzay dedi ki:

  Benim uzun zamandan beri kullandığım bir krem. Kesinlikle çok faydasını gördüm. İlk sürdüğünüzde bir yanma hissi yapıyor. Hatta sürdükten sonra spor yapıyorsanıZ, yanma hissi daha da fazla olabiliyor ama bu kremin etkisinin fazla olduğunun işaretidir. Çok memnunum. ☺️

  1. Öznur dedi ki:

   Çatlaklar gittimi peki

 2. Snm dedi ki:

  Kesinlikle berbat bir ürün asla faydasını görmedim malesef birde zamanın en yüksek rakamını ödedim insanların sömürmeyi bırakın artık

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.