Ne İşe Yarar

İmmucan Plus Nasıl Kullanılır Kullanıcılar

İmmucan Plus Nasıl Kullanılır Kullanıcılar

İmmucan Plus Ne İşe Yarar ve hakkında genel bilgiler. Damla formunda olan İmmucan Plus içeriğinde Afrika Sardunyası kök eksraktı içeren takviye edici gıdadır. İlaç değildir , herhangi bir hastalığın tedavisinde veya teşhisinde kullanılmamaktadır. İmmucan Plus’i kullananlar yorumlarını sitemize yazabilirler. Bu yazımız bilgilendirme amaçlı olup İmmucan Plus nasıl kullanılır hakkında bilgi vermektedir.


İçeriğindekiler; Saf su, Nem verici (Sorbitol), Kıvam arttırıcı (Gliserol), Pelargonium sidoides (Afrika Sardunyası) kök ekstraktı, Koruyucu (Potasyum sorbat), Asitlik düzenleyici (Sitrik asit).

Afrika Sardunyası : Güney Afrika’ya özgü bir bitkidir. Kayalık topraklarda ve otlaklarda yetişmektedir. Afrika sardunyasının kökleri Bazı tıbbi alanlarda kullanılmaktadır. ( Kaynak wikipedia.org/wiki/Pelargonium_sidoides)

İmmucan Plus Nasıl Kullanılır

Damla formunda olduğu için kullanımı kolaydır. Bilinen kalıcı bir rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce hekiminize danışınız.

11 yaş ve üzerinde ki yetişkiler için günde üç kere 30’ar damla toplamda 90 damla tüketilmeye uygundur.
4 ile 10 yaş arası çocuklarda günde üç kere 15’er damla toplamda 45 damla tüketilebilinir. Ezceneden alacaklar eczenecinizden detaylı bilgi alabilrsiniz.
* Doktor tavsiyesi üzerine kullananlar belirtilen şekilde ve sürede kullanmaya özen göstermelidir.
4 yaş altındaki çocuk ve bebeklerde kullanım bilgisi bulunmamaktadır. Bu yaş grubunda kullamayınız. Emziren anneler ve hamileler doktor onayı olmadan kullanmamalıdır.

İmmucan Plus Fiyatı : Çeşitli internet sitelerinden veya eczanelerden temin edebilirsiniz. İnternet üzerinden satış fiyatı 35 lira dan başlamaktadır. İnternet üzerinden alacaklar için bilinen güvenli siteleri tercih etmelerini tavsiye ediyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.