Ne İşe Yarar

Inofolic Combi 20 Ne İşe Yarar

Inofolic Combi 20 Ne İşe Yarar

Kadınlar için üretilmiş olan Inofolic Combi gıda takviyesi özelliklerini taşımaktadır. Özellikle hamilelik öncesi veya hamilelik sırasında hekimler tarafından tavsiye edildiği bilinmektedir.
Inofolic Combi 20 ne işe yarar ve kullananlar ne diyor inceledik ve içeriğimizi oluşturduk.

Proteinlerin yapı taşı olan amino asitlerin yapımını sağlar, bunun yanında hücre bölünmesini ve homosistein metabolizmasının sağlıklı çalışmasını sağlamak amacıyla üretilen takviyedir. Fakat bilinçsiz bir şekilde kullanılmamalıdır.

Inofolic Combi 20 Kullanımı

Bu kapsülü doktor tavsiyesi üzerine kullananlar belirtilen şekilde ve zamanda kullanması daha faydalı olacaktır. Bunun yanında genel olarak kullanım günde 1 veya 2 kapsül kullanılmalıdır. 2 Kapsülden fazla tercih edilmemelidir.
Günün herhangi bir anaöğününden önce tercihen aç karnına içilmelidir. Tek kapsül bir bardak su ile çiğnenmeden doğrudan yutulmalıdır.

Inofolic Combi 20 Ne İşe Yarıyor

Özellikle ülkemizde hamile kalmayı isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Hamile kaldığı kolaylaştırdığı iddaa edilsede kesin kanıtlanmış bir bilgi bulunmuyor. Bunun yanında içeriğinde yer alan vitaminlerin giderilmesinde yardımcı olabilir.

Poliskistik over sendromu belirtileri için doğal bir destek olarak tavsiye edilmektedir.
Kadınlar için üreme fonksiyonlarını desteklemektedir.
Kadın doğum hekimleri bazı kadınlara tavsiye ediyor. Fakat bunun için muayne olmanızda fayda var.

Hamile kalmak için çeşitli vitamin ve takviye edici gıdalar kadınlar tarafından araştırılıyor ve kullanılıyor. Bunlardan bazılarını sitemiz üzerinde sizlerle detaylı olarak paylaştık. Dilerseniz aşağıdaki linklerden ilgili makaleye ulaşabilir ve içeriğimizi okuyabilirsiniz.
Prowomen Kapsül
Promotil Kapsül
Femara
Gynose Kapsül
Visanne

Inofolic Combi 20 Kullananlar:

Çeşitli forum sitelerinde ve alışveriş sitelerinde bu ürünü kullanan kadınların yorumlarından faydalı olduğunu düşündüğümüz bir kaç yorumu burada sizlerle paylaşıyoruz. Sizde Inofolic Combi 20 kullandıysanız veya kullanmayı düşünüyorsanız yorumunuzu bizimle paylaşınız.

Hatice : Ben bu kapsülü kullanmaya başladıığımda hamile kalmayı çok istiyordum. Fakat ilk kullanımda herhangi bir hamilelik oluşmadı. Biraz ümitsizliğe kapılmış olsamda yine de ikinci paketide kullanmak istedim. İkinci ay kullanımda çok şükür ki hamile kaldım. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Gamze : Kullanmak isteyenlere kötü bir haberim var bu kapsül her yerde bulunmuyor. Bende bir yerden okuyarak almak istediğimde oturduğum yerdeki tüm eczneleri dolaştım fakat hiç birisinde bulamadım. Hatta bazıları ismini bile duymamış.
İnternet üzerinden alışveriş sitelerinde gördüm fakat onada güvenip alamadım. Inofolic Combi 20 eczanede satılıyor mu ?

Zarif : Kadınların en çok takıldığı bir forum sitesi var orada gördüm kullananlar genelde hamile kaldıklarını söylüyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.