Ne İşe Yarar

Kamil Koç Bumerang Puan Nedir , Ne İşe Yarar

Kamil Koç Bumerang Puan Nedir , Ne İşe Yarar

Ülkemizde öncü otobüs firmalarından birisi olan Kamil Koç Turizm firması geçtiğimiz dönem içerisinde bir uygulama duyurmuştu. İsmiyle ve sağladığı avantajlar ile kısa süre içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu makalemiz de daha yakından incelemeye alarak ne işe yarıyor hakkında detaylı bilgileri  vereceğiz. Öncelikle Kamil Koç Bumerang kullananlar arasındaysanız görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

Kamil Koç Bumerang Ne İşe Yarar

kamil koç bumerang

kamil koç bumerang

Kamil Koç eski uygulaması olan yolkart’tan Bumerang’a geçiş yaptı. Şüphesiz ki bu geçiş ile yeni ve daha kapsamlı avantajlar uygulamaya konuldu. Peki ne işe yarıyor.

Yenilenen Bumerang programı aslında eski Yolkart uygulamasının daha gelişmiş halidir. Yine seyahatlerinde kazanılan puanlar mevcuttur. Eski sistemden ayıran en büyük fark kazanılan puan hem Kamil Koç bileti alırken hemde diğer anlaşmalı kurum ve firmalardan sunulan imkanlardan faydalanma programı diyebiliriz.
Bu program daha kapsamlı ve tamamen müşteri odaklı olarak düşünülmüştür.

Kamil Koç Bumerang Avantajları ve Kampanyaları

Kamil Koç bu konuda da bir hayli cömert davranmış diyebiliriz. Sadık müşterilerine bir çok kategoride farklı imkanlar kampanyalar sunuyor.
Bunlarda bazıları ve öne çıkanları şu şekilde.

>Otobüs bileti alırken ödemenin bir kısmını biriken Bumpuanlar ile ve bir kısmını nakit olarak yapabilirsiniz.

>Bazı dönemlerde sinema bileti indirim haklarından yararlanabilirsiniz.

>Bumpuanlar alışverişlerinizde de avantaj sağlıyor. Kazandığınız bu puanları hediye kataloğundaki ürünler için kullanabilirsiniz.

>Ailecek seyahat ediyorsanız tek hesapta puan biriktirebilir ve bu puanları doyasıya harcayabilirsiniz.

Kamil Koç Bumpuan Nasıl Birikir ve Harcanır

Almış olduğunuz bilet bedeli üzerinden müşteri statüsüne göre Bumerang ,Silver,Gold %5 ile %10 arası BumPuan kazanırsın. Ayrıca aynı gün içerisinde aldığınız dönüş biletine +%4 ve onlien bilet alımlarında +%3 BumPuan kazanırsınız.
Kazandığınız puanları otobüs bileti satın alımlarında veya anlaşmalı işyerlerinde harcayabilirsiniz. Anlaşmalı işyerleri zaman zaman tv reklamları ile duyuruluyor.

Çok Sık Sorulan Sorular

Değerli ziyaretçilerimiz KamilKoç’un bu uygulaması hakkında çok daha detaylı bilgiler resmi siteside sizlere aktarılmıştır. Dileyen ziyaretçilerimiz
Buraya tıklayarak bilgi edinebilirler.

Kamil Koç Bumerang üyeliği ücretli mi ?

Kamil Koç bu program için her hangi bir ücret talep etmemektedir. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sadık müşterilere sunulan bir hizmettir.

Üyelik İptali Nasıl Yapılıyor ?

Programa giriş yaptıktan sonra ayarlarım kısmını göreceksiniz. Hemen altında yer alan üyelikten çık ‘a tıklamanız halinde üyeliğiniz sonlanacaktır.

Kamil Koç Bumerang şifre değiştirme işlemleri nasıl yapılır ? Kayıtlı olduğunuz programa giriş yaptıktan sonra ayarlarım sekmesinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız veya çalındığını düşünüyorsanız
şifre sıfırlama kanallarını deneyebilirsiniz.

Bumerang puan hesaplama ? En çok gelen sorular içerisinde puan nasıl ve neye göre hesaplanıyor. Sistem kendi içerisinde tutarlı bir sistem üzerine kurulmuştur.

Almış olduğunuz bilet bedeli üzerinden müşteri statüsüne göre Bumerang ,Silver,Gold %5 ile %10 arası BumPuan kazanırsın.Ayrıca aynı gün içerisinde aldığınız dönüş biletine +%4 ve onlien bilet alımlarında +%3 BumPuan kazanırsınız.

Kamil Koç’un bu uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler için çağrı merkezi telefon numarası ve Çağrı Merkezi: 444 0 562 arayabilirsiniz.

Şehirler arası yolculuk yaparken otobüs kaptanlarının yol boyunca bir cihaz tarafından takip altında olduğunu biliyormusunuz. Yolcuları güvenliği için çok önemli olan TAKOGRAF NEDİR yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Aklınızda takılan sorularınızı ve şikayetlerinizi aşağıdan yorum olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Nesrin keleş dedi ki:

  Benim birikmiş 65 puanım var 2018 yılı içinde biriktirdim şimdi 2019 a geçince o puanım yanar mı yoksa devreder ve yeni yılda da kullanabilir miyim o puanı

  1. neiseyarar dedi ki:

   Merhabalar , Bumpuanlar, kazanılma tarihini takip eden 365 gün sonra silinir. Bilginize.

 2. Nesrin keleş dedi ki:

  Benim birikmiş 65 puanım var 2018 yılı içinde biriktirdim 2019 yılına gecince o puanım devreder mi yoksa yanar mı

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.