Ne İşe Yarar

Keto Guru Nedir ve Ne İşe Yarar

Keto Guru Nedir ve Ne İşe Yarar

Keto guru besin takviyesi statüsündedir. Suda eriyebilen formda geliştilmiştir. Tam olarak nedir, nasıl kullanılır ve kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Efervesan tablet şeklindedir. Doğal bitki özleri kullanılarak üretilmektedir. Efervesan teblet : suda eriyebilen tablete verilen isimdir. Bu fomda olan tabletler kullanım açısından daha kolay olabilir.

Benzer içeriklerimizi Sağlık Kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Keto Guru Nedir ?

Keto guru nedir en çok merak edilen sorulardan birisidir. Tablet içeriğinde organik bileşenlerden oluşmaktadır. Günde iki kere tüketilmektedir. İçerisinde toplam 20 tablet bulunuyor.
Hem kadınların hem de erkeklerin kullabileceği şekliyle üretildiği üretici firma tarafından belirtiliyor. İçeriğinde ki maddelere karşı alerjisi olanların kullanması gerekmemektedir.

Satış fiyatı : 80 TL. den başlayan fiyatlarlar.

Kullanımı ise oldukça basittir. Günde iki defa yemeklerden yaklaşık 30 dakika önce bir bardak suya atın ve erimesini bekleyin. Eridiğinden emin olduktan sonra karıştırarak tüketebilirsiniz.

İçeriği :
B2, B3, B5 Vitaminleri
Potasyum, Protein
Mineral Kompleksi

Fakat hangi bitkilerin kullanılarak elde edildiği belirtilmemiştir.

Önemli Uyarı: Bu ürün kesinlikle bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ve tedavisinde kullanılmamaktadır. Kullanmadan önce aile hekiminize danışmanızı öneriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.