Ne İşe Yarar

Levday Plus Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları

Levday Plus Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları

Levday Plus efervesan tabletler halinde satılmaktadır. Beyaz renkli ve şekil olarak yuvarlaktır. Ambalaj içerisinde 10,20 ve 30 adet tablet içermektedir.
Levday Plus ne işe yarar ve efervesan ne demektir.
Efervesan tablet, suda eritilerek içilebilen ilaçlara verilen isimdir. Yaklaşık 150 ml su dolu bardağa bir tablet atılığ eritilmeli ve tüketilmelidir.

Levday Plus Ne İşe Yarar

Levday Plus ne için kullanılıyor, burun tıkanıklığına karşı tedavi edici özelliği bulunuyor. Ayrıca alerji belirtilerine iyi gelen bir ilaçtır.
Mevsimsel geçiş dönemlerinde alarjik reaksiyonlar görülebilir. Özellikle bu reaksiyonlar arasında burun tıkanıklığı, aksırma, burun akıntısı, göz kaşıntısı , kaşıntı, burun kaşıntısı
geniz akıntısı tedavilerinde kullanılmaktadır.

Levday Plus ne işe yarar
Levday Plus ne işe yarar

Kullanmadan önce hekiminize muayne olmayı ihmal etmeyin. Size reçete edilen şekliyle kullanmaya özen gösterin. Kronik bir rahatsızlığınız varsa veya başka ilaçlar ile kullanacaksanız hekiminizi bilgilendiriniz.
Özellikle mevsimsel olarak sık karşılaşılan saman nezlesi dönemlerinde hekime başvurarak talep edebilirsiniz. Saman nezlesi belirtileri arasında en çok burun akıntısı, geniz akıntısı, burun tıkanıklığı, hapşırık ve öksürük görülmektedir.

Benzer içeriklerimizi Sağlık Kategorisinden okuyabilirsiniz.

Levday Plus Hamileler

Hamilelik
İlacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız. LEVDAY PLUS’ın hamile kadınlarda kullanımına ilişkin yeterli veri yoktur. LEVDAY
PLUS hamile kadınlara verilmemelidir, çünkü hamilelik boyunca güvenli olup olmadığı kanıtlanmamıştır.

Emziren anneler; Setirizin ve psödoefedrin anne sütüne geçtiği için, LEVDAY PLUS’ı sadece doktorunuzun
kullanmanız gerektiğine karar verdiği durumlarda kullanınız.

Levday Plus Nasıl Kullanılır

12 yaş üzerindeki çocuklarda ve yetişinlerde kullanabilirsiniz. Günde sabah ve akşam bir efervesan tablet olmak üzere iki kere kullanabilirsiniz. Aç veya tok karnına içilebilir bu sizin tercihinize kalmış.
Doktorunuz farklı bir kullanım talimatı önerdiyse o şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Bu tabletler suda eritilerek kullanılmaktadır. Çiğnenmemeli veya yutulmamalıdır.

Uyarı: Bu içeriğimiz bilgilendirme amaçlı olup her hangi bir yönlendirme taşımamaktadır. En doğru bilgi için hekiminize başvurunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.