Ne İşe Yarar

Livex 90 Kapsül Ne İşe Yarar

Livex 90 Kapsül Ne İşe Yarar

Livex 90 kapsül naturel besin ve bitkisel destek ürünleri üretimini yapan Anti firması tarafından yapılmaktadır. Bir kutu içerisinde 90 adet kapsül yer almaktadır. Firmanın resmi sitesi olan www.anti.com.tr sitesinden edindiğimiz bilgilere göre
günlük 3 adet kullanım tavsiye edilmektedir. Fakat ihtiyaca göre 1 – 3 arasında kullanımda yapılmaktadır.
Özellikle yetişkinlerin kullanması konusunda bilgiler yer almaktadır.

Livex 90 Kapsül İçeriği

Livex 90 Kapsül
Livex 90 Kapsül

Çeşitli bitkisel ekstreleri ile birlikte üretilmiştir. Gıda takviyesi özelliklerini taşıyan kapsülün ayrıca helal sertifikasına sahip olması bu konuda hassas olanlar için önem arz etmektedir.
İçeriğinde kullanılan ham meddeler ise yurt dışından ithal edilmektedir. İtalya ve İsviçrede üretilen hammaddeler kullanılmaktadır.

İçeriğinde ki bitki ekstreleri ;
Enginar Ekstresi( %5 Cynarin),
Deve Dikeni Ekstresi ( %80 silimarin),
Karahindiba Ekstresi(Dandelion)( %25 inulin)

Nasıl Kullanılır

Firma bilgilerine göre bir kutu 30 günlük kullanıma denk gelmektedir. Fakat ihtiyaç doğrultusunda günlük 1 ile 3 kapsül alınabilir. Tüketim esnasında
su ile birlikte içilmelidir. Çiğnenmemelidir diretk yutulmalıdır.

Diğer hususlar

İçeriğinde ki bitkisel ekstrelere karşı alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Yetişkinler için üretilmiştir, çocuklarda kullanılmaması gereklidir.
Çeşitli kalıcı hastalıkları olanlar doktor kontrolünde kullanmaları tavsiye edilmektedir. İlaç değildir bu nedenle her hangi bir hastalığa karşı tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.

Günlük yaşam içerisinde önemli bir ihtiyaç Omega 3 Nedir makalemizi inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.