Ne İşe Yarar

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Kullananlar Erkek

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Kullananlar Erkek

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için geliştirilen bazı ürünler şu şekildedir; sprey, tüy dökücü krem vs. Luis Bien ise bu kategoriler içerisinde tüy dökücü sprey ile istenmeyen tüylerden kurtulmanız için size yardımcı olmaktadır.
Her ürünün amacı aynı olsa da bazı ciltlerde tahrişe neden olabilir. Bunun için size en faydalı ürünü kullanmalısınız. Piyadade istenmeyen tüyler için bir çok ürün bulunuyor bunlardan birisi de Luis Bien Tüy Dökücü Sprey ‘dir. Luis Bien Tüy Dökücü Sprey kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Böylece kullanmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz.

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey

Tüy dökücü sprey tüylerden kullanmak için önerilen yöntemlerden birisidir. Tüy dökücü sprey uygulandıktan kısa bir süre sonra deri üzerinde ki kıllara ve tüylere etki eder. Ortalam 4 ile 6 dakika arasında etkisini göstererek tüylerden kurtulmanıza olanak sağlar. Tüy dökücü özelliği olan spreylerde koku bazen rahatsız edici olabiliyor. Luis Bien Tüy Dökücü Spreyin hoş kokulu sağladığı içeriğinde belirtiliyor.
Cildi tahriş etmeden ve besleyerek kıllar ve tüylerinizden kurtulmanıza olanak sağlar.

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey ayrıca tüylerden kurtulmanın yanında cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasına sağlar.

İçeriği: İçeriği -Aqua, Potassium, Thioglycolate, Urea, Potassium Hydroxide, -Paraffinum Liquidum, Calcium Thioglycolate, Glycerin, -Cetearyl Alcohol, Ceteareth-11, Parfum, Tocopheryl Acetate

Luis Bien Sprey Kullanımı

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın. Tüylerden kurtulmak istediğiniz bölge temiz ve kuru olmalıdır.
Spreyi istenilen bölgeye bir miktar püskürtün. Bu aşamada gerekli olursa eliniz ile tüylerin üzerini kapatın.
Yaklaşık 4 ile 10 dakika arasında bir süre sonra tercihen ılık suyla durulayın ve temizleyin.
Tüy dökücü spreyin 10 dakikadan fazla cildinizde olması zarar verebilir.

Göz ile temas etmemesine özen gösteriniz. Böyle bir durumda bol su ilew durulayınız.

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Kullananlar

Daha önce bu ürünü kullananlar deneyimlerinizi diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşınız. Tüy dökücü krem, sprey vs gibi ürünleri kullanmadan önce kutu üzerinde ki bilgileri okuyun ve tavsiye edilen önergeler azami bir şekilde uymaya özen gösterin. Erkeklere özel diğer makalelerimizi https://www.neiseyariyor.com/konu/erkeklere-ozel/ kategorimizden inceleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.