Ne İşe Yarar

Memethol Sprey Fiyatı , Nasıl Kullanılır , Ne İşe Yarar

Memethol Sprey Fiyatı , Nasıl Kullanılır , Ne İşe Yarar

Memethol Sprey hemoroid ve anal çatlağı tedavilerinde kullanılmatadır. Söz konusu bölgeye uygulanan harici bir spreydir. Tam ismi ile Memethol Bariyer Spreydir. Fiyatı nedir nasıl kullanılır, kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Bu sprey ne kadar merak edenleri fazla bekletmeyelim.

Memethol Sprey fiyatı : 95 lira olarak satışa sunulmuştur.

Memethol Sprey Ne İşe Yarar

Giriş paragrafında da aktardığımız üzere hemoroid ve makat çatlağı ( anal fissürü) tedavisinde hekimler tarafından reçete edilmektedir. Anal bölgeye uygulanmaktadır. Bu rahatsızlık yaşayanların ağrılarını veya tamamen ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. İlk kullanımdan sonra hastanın şikayetlerinde iyileşmek beklenmektedir. Ürün kullanım süresi içerisinde tamamen iyileşme beklenir.


Sprey’de yer alan bariyer sayesinde kaşıntının önüne geçilmesi sağlanır. Ayrıca bakterilerden , mantar kaynaklı kaşıntılardan korunma sağlar.
Hemoroid kaynaklı yaşanan kanamaların durmasına yönelik fayda sağlamaktadır.

Diğer bir faydası ise uygulanan bölgenin dış etmenler ile ilişiğini keserek mikroplara karşı korur. Böylece enfeksiyondan korunan hasarlı dokularda iyileşme beklenir. Ayrıca hastanın daha rahat hareket etmesine olanak sağlar.
MemeThol kullanılarak hemoroid, hemoroid şikayeti olan hastaların çatlakları ve ağrıları azalır, kaşıntı ve hijyen sorunları ortadan kalkar ve günlük yaşam kalitesi artar. Pompa mekanizması sayesinde memeThol uygulaması çok basit ve hijyeniktir, çünkü rektum bölgesi ile doğrudan manipülasyon gerektirmez. Sprey güvenlidir, kortizon veya diğer hormonları ve bunların türevlerini ve parabenler içermez.
Anal krampları ve hemoroit sorunları olan erişkin hastalar için geliştirilmiştir.

Memethol Sprey Nasıl Kullanılır

Memethol Sprey ne kadar fiyatı nedir. Nasıl kullanılır kullanımı için bilgiler. Memethol Sprey ne işe yarar ve kullanıcı yorumları ile yan etkilerini öğrenin
  • Günde bir defa basurlu alana 7- 8 defa püskürtünüz.
  • Kullanılan alanın bir – iki dakika kurumasını bekledikten sonra iç çamaşırınızı giyiniz.
  • Uygulamadan önce mutlaka şişeyi çalkalayınız. Doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe dozu aşmayınız.
  • Laboratuvar analiz sonuçlarına göre MemeThol, cilde dost olduğunu kanıtladı.
  • 1 şişe MemeThol Bariyer Spreyi kullanımı genellikle aşama 1 ve aşama 2 hemoroiddeki yığınları çıkarmak için yeterli olacaktır. 3. ve 4. evre hemoroid hastalarında 2 şişe MemeThol Barrier Spray kullanılmalıdır. (2 şişe kullanımı arasında gün boşluğu olmamalıdır) Uzaktan püskürtme ile uygulanır, pratiktir.
  • Fitil veya enjeksiyon gerektirmez. Daha fazla bilgi için lütfen uzman hekiminize danışın

Basur ‘a karşı iyi geldiği söylenen bir solüsyon ise Batikon’dur. Batikon Ne İşe Yarar hakkında bir makalemiz bulunuyor. Detaylı inceleyebilirsiniz. Hekime danıştıktan sonra kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.