Ne İşe Yarar

NBL Krill Oil Nedir ve Ne İşe Yarar Kullananlar

NBL Krill Oil Nedir ve Ne İşe Yarar Kullananlar

Nbl ürünlerinden birisi oln Krill Oil hakkında bilgileri sizlere sunacağız. Bu ürün bir takviye edici gıda özelliğini taşımaktadır. Başlıca içeriğini oluşturan, balık yağı asitleri içermektedir.
Ayrıca Omega 3 desteği sağlamaktadır. Genel organizmal fonksiyonların artırılmasına yardımcı olmak hedeflenmiştir. Ayrıca insan günlük yaşam içerisinde çeşitli
vitaminlere ihtiyaç duyacaktır. İçeriğinde ki maddeler ile bu ihiyaçların karşılanması hedeflenmektedir. Daha detaylı olarak ne işe yaradığını aşağıda inceleyebilirsiniz.

2 Yumuşak Kapsül içeriği; 30 kapsül içeren ambalajlarda satılmaktadır. Bir aylık kullanımı bir kutu içerisinde yer almaktadır.

Krill Yağı Nedir ?


Krill yağının fosfolipit formunda olması, vücutta balık yağına göre daha iyi emilmesi anlamına geliyor, mevcut bilgilere göre vücudumuz balık yağındaki omega 3’ün %61-64’ünü kullanabilirken krill yağında bu oran %98. bu bilgi göz önüne alındığında belki de balık yağına göre pahalı olmasını telafi ediyor, üstelik bir çok balık yağında bulunmayan astaksantin (somon balığı, karides ve flamingoya da kırmızı rengini veren şey) içermesini de unutmamak gerekiyor.

İçeriği;

Fosfolipit 360 mg

Omega 3 260 mg

EPA 125 mg

DHA 62 mg

Toplam Kolin 76 mg

Astaksantin 200 ug

NBL Krill Oil Ne İşe Yarar

Balık yağı içermektedir.
Kalp ve damar sağlığının normal çalışmasını desteklemeye yardımcı olmaya çalışır.
Kan şekeri , kolesterol , diyabet gibi rahatsızlıkların önlenmesi için etkilidir.
İçeriğinde ki astaksantin ile dan hasarının önlenmesinde etkilidir.
Hücrelere besleyerek yenilenmesini destekler.
Bağışıklık sistemine yardımcı olur.
Beyin ve sinir hücretlerinde ortaya çıkan tahribatı giderir.

İlaç değildir. Herhangi bir hastalığa karşı ilaç olarak kullanılmaz ve tedavi edeci değildir.

Nasıl Kullanılır:
Eğer bir hekim taviyesi üzerine kullanyorsanız. Önerilen şekliyle kullanmaya devam ediniz.
Fakat genel olarak kullanım şekli şu şekildedir;
Günlük bir adet tercihen tok karnına bol su ile tüketilmelidir.

Önemli bir hatırlatma ise : Kişilere deniz mahsüllerine karşı alerji olabilir. Bu durumda olanlar kullanmamalıdırlar. Böyle bir durumda olanlar ise hekimine veya eczaneceyi sormanız gereklidir.

Hanımlar için güçlü bir takviye edici gıda Prowomen’dir. Bu takviye edici gıda kadınlarda yumurta sayıları üzerinde etkilidir. Kadın doğum doktorları bazı durumlarda tavsiye eder. Prowomen makalemizi okuyarak daha detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.