Ne İşe Yarar

Pamukkale Turizm Jumbo Otobüs Özellikleri ve Seferleri

Pamukkale Turizm Jumbo Otobüs Özellikleri ve Seferleri

Türkiye’nin öncü otobüs şirketlerinden olan Pamukkale Turizm yeni hizmetleri sunmaya devam ediyor. Son otobüsleri Jumbo otobüs seferleri hakkında bilgileri sizlere sunuyoruz. Pamukkale Turizm Jumbo Otobüs Seferleri ilk olarak tüm merkezlerde düzenlenmese bile zaman içerisinde yayılacaktır. Pamukkale Turizm Jumbo otobüs özellikleri standartların ötesinde bir hizmeti sunuyor.

Pamukkale Turizm bir diğer hizmeti ise yanmaz bilet uygulaması. Pamukkale Turizm Yanmaz Bilet makalemizden tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Pamukkale Turizm Jumbo Otobüs Özellikleri

Farklı bir konsept ile hizmet veren otobüs şirketi bazı özelliklerini de daha önce duyurmuştu. Bu özelliklerden başlıcalarını sizlerle paylaşıyoruz. Daha detaylı bilgiler için Pamukkale Turizm resmi sitesi veya çağrı merkezine ulaşabiliriniz.
Daha önce duyurulan özellikler şu şekildedir;

Koltuk Mesafesi: Uzun boylu yolcuları sevindirecek bir özellik koltuk mesafesidir. Bazı otobüslerde koltul mesafesi istenilen düzeyde olmayabiliyor. Bu durum ise rahat ve konforlu bir seyahat yapılmasının önüne geçebiliyor. Koltuk mesafesinin geniş olması öndeki yolcunun koltuğu yatırmasından sonra bile rahat ve konforlu bir yolculuk imkanı sunuyor.

Pamukkale Turizm Jumbo otobüslerinde koltuk mesafesi 75 cm ‘dir. Koltuk mesafesi ile ayak koyma aparatı ve bacak yaslama kısmı özellikleride eklenmiştir.

Otoban Kullanımı: Daha hızlı bir ulaşım için yeni yapılan otoyollar kullanılmaktadır. Özellikle İstanbul ile İzmir seferleri karşılıklı olarak yapılıyor. İzmir otoyolu kullanılarak vakit kaybetmeden seyahatinizi tamamlayabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Jumbo Otobüs

Güvenli Bardak : İkramlar otobüs yolculuğunda vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Sıcak ve soğuk içecek ikramı tüm otobüslerde yolculara sunuluyor. İkram sırasında otobüslerde sarsıntılar meydana geliyor. Pamukkale Turizm otobüslerinde size güvenli bardaklarda servis yapılıyor.
Kapaklı bu bardaklarla tatsız durumların önüne geçiliyor.

Bebek Koltuğu : Anne ve babalar otobüs yolculuğunda bebeklerinin rahat ve güvenli bir yolculuk yapmasını istemektedir. 0 3 yaş arası bebekler için özel olarak bebek koltuğunu talep edebilirsiniz. Bebeklerinizi de düşünen Pamukkale Turizm güvenli ve konforlu yolculuk sunuyor.

Evcil Hayvan : Son çıkan yasalar ile birlikte otobüslerde bazı evcil hayvanların taşınmasına olanak sağlıyor. Pamukkale Turizm yeni otobüslerinde evcil can dostlarınız için bagaj bölümünde özel bir alan oluşturmuştur. Bu konuda daa detaylı bilgileri otobüs şirketinden öğrenebilirsiniz.

Hijyenik Yastık : Otobüs seyir halinde uyumayı severmisiniz veya kafanızı yaslayıp yol manzarası izlemeyi severmisiniz. Bunları seviyorsanız kişiye özel hijyenik yastıklarınızı araç içi personelde isteyebilirsiniz.

Kişiye Özel Kulaklık : Tüm otobüslerde koltuk arkası medya ekran ile bir çok özellikten faydalanabilirsiniz. Canlı tv kanalları , müzikler, güncel filmler, diziler, çocuklar için çizgi filmer izleyebilirsiniz. Diğer yolcuları rahatsız etmemek için otobüs içerisinde kulaklık kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kulaklıklarınızı otobüs içerisinde görevli personelde rica edebilirsiniz.

Sinema Keyfi : Otobüste sinema keyfi olur mu demeyin. Pamukkale Turizm Jumbo otobüslerinde güncel filmleri izleyebilirsiniz. Üstelik filmlerin vazgeçilmesi patlamış mısıt ve içecek ikramıyla.

Pamukkale Turizm Jumbo Otobüs Seferleri

Jumbo otobüslerinin yer aldığı seferler aşağıda yer alıyor. Hangi saatlerde jumbo otobüs seferleri bulunuyor bilgisi için Pamukkale Turizm çağrı merkezi olan 0850 333 35 35’i arayınız.

Antalya Ankara – İstanbul İzmir – İstanbul Bursa – İstanbul Ankara
Dudullu İzmir – Bursa İzmir – Ankara Bursa – Ankara Gemlik
Ankara Afyon – Ankara İzmir – İzmir Afyon – Afyon Antalya

Yukarıda ki otobüs seferleri karşılıklı olarak yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.