Ne İşe Yarar

Pantolon Kemer Tokası Tamiri Videolu Anlatım

Pantolon Kemer Tokası Tamiri Videolu Anlatım

Sitemizde günlük işinize yarayacak pratik bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde pantolon kemer tokası tamiri ve değişimi hakkında bilgiler vereceğiz.
Kemer tokası zaman içerisinde kırılabilir. Böyle bir durumda ise kemer tamiri ile veya kemer tokasını değiştirerek kemerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Kırılan kemer tokalarını tekrar yapıştırmak ve o şekilde kullanmak çok sağlıklı bir çözüm olmayacaktır. Dışarıda veya bir davette bu şekilde bir kemer ile gittiğinizde kemer tokası kırılabilir ve zor durumda kalabilirisiniz.

Pantolon Kemer Tokası Tamiri

Pantolon kemerleri tokalarının kırılması sıkça yaşanılan bir durumdur. Çok sevdiğiniz bir kemerinizi veya hediye edilen bir kemeri bu nedenle atmayınız. Kemer tokasının tamiri oldukça basit bir işlemdir.
Evde kendiniz de tamir edebilirsiniz. Kemer tamiri için ihtiyacınız olan malzemeler kemer tokası ve vidasıdır. Bu malzemeleri temin edebileceğiniz satıcılar bulunuyor. Eğer bunlara ulaşma imkanınınız yoksa
bir çanta, ayakkabı tamiri yapan iş yerinden temin edebilir veya kemerinizi buralarda da yaptırabilirisiniz.

Kemer tokası ile ilgili bir youtube videosunda aşama aşama tamir ediliyor. Bu içeriğimizde bu videoda yer vererek evde kolayca tamirini kendiniz yapabilirsiniz.

Başka bir içeriğimizde ayakkabı tokası için evde neler yapabilecekleriniz hakkında detaylı bir içeriğizim var. Dilerseniz o içeriğimize de https://www.neiseyariyor.com/ayakkabi-tokasi-nasil-yapistirilir/ bu adresten ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.