Ne İşe Yarar

Philips Airfryer XXL Kullananlar Ne İşe Yarar

Philips Airfryer XXL Kullananlar Ne İşe Yarar

Son dönemlerde bir hayli merak edilen philips airfryer xxl ne işe yarar. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte zaman kazandıracak birçok ürün hayatımıza giriyor. Bunlardan birisi de Philips airfryer xxl diyebiliriz. Philips Bu ürün ile birlikte size kolay, pratik ve sağlıklı yemekler hazırlamayı vaat ediyor. Philips airfryer xxl kullananlar yorumlarını içeriğimizin altına yazabilirler.

Philips Airfryer xxl Ne İşe Yarar

Bu ürün mutfakta pratik bir şekilde yemek hazırlamanıza yardımcıdır. Bu ürün ile birlikte anne köftesi, patates kızartması, sigara böreği ,tavuk baget ve birçok ürünü sağlıklı, hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardımcıdır. Philips airfryer xxl ile birlikte güçlü sıcak hava teknolojisi ile çok az miktarda yağ ile veya hiç yağ kullanmadan en sevdiğiniz yemekleri kızartıyor. Ürün kapasitesi 1,4 kg’dir yani bu üründe tüm bir tavuğu bile kolaylıkla kızartabilirsiniz.

Sıcak hava ile yiyeceklerin içerisindeki yağı açığa çıkartır. Yağları alt tarafında bulunan yağ haznesinde biriktirir. Böylece yiyeceklerin daha az yağlı olmasını sağlayarak daha sağlıklı hala getirebilir Tabii bunları yaparken yiyeceklerin lezzetinden asla ödün vermez. Philips airfryer xxl ile yapacaklarınız sadece bununla sınırlı değildir isterseniz ızgara yapabilir, fırınla ya bilir veya rosto yapabilirsiniz.

Yiyeceklerin hazırlanmasından sonra içerisindeki aparatlar kolaylıkla çıkabilir. Bu aparatları basit bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Kaynak: https://www.philips.com.tr/

Philips airfryer xxl kullananlar
Philips airfryer xxl kullananlar

Philips Airfryer xxl Kullanımı

Bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Hazırlamak istediğiniz yiyeceğe göre nasıl kullanıldığı kullanım kılavuzu ile birlikte size bir rehber olacaktır. Ürün üzerinde dijital ekran ile istediğiniz sıcaklığa ayarlayabilir ve pişmesini istediğiniz süreyi cihaza tanımlayabilirsiniz. Ayrıca ürünü pişirme aşamasında durdurabilirsiniz daha sonra ürünün bulunduğu sepeti bazı ürünlerde örneğin patates, misket köfte, küçük tavuk parçaları kızarttığınız da yiyeceklerin eşit bir şekilde pişmesi için karıştırabilirsiniz.

Ürünlerinizin hazır olması ile birlikte yaklaşık yarım saat boyunca sıcak bir şekilde kalmasını sağlayan bir teknolojiye sahiptir.

Philips Airfryer xxl Kullananlar

Mutfaklarında Philips airfryer xxl kullananlar genel olarak alışveriş sitelerinde memnun olduklarını belirtiyorlar. Sizde bu ürünü kullananlardan birisi iseniz lütfen yorumlarınızı bize yazınız. Philips’e ait bu ve diğer tüm ürünleri Philips resmi sitesinden inceleyebilirsiniz veya en yakın konumdaki mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.