Ne İşe Yarar

Serelys Tablet Kullananlar Nedir ve Nasıl Kullanılır

Serelys Tablet Kullananlar Nedir ve Nasıl Kullanılır

Sitemiz üzerinde kadınlara özel ürünlerin ne işe yaradığı hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu içeriğimizde ise ele alacağımız ürün Serelys Tablet’tir. Serelys Tablet Kullananlar  değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler. Bu tablet şeklinde ki hap ne işe yarar ve nasıl kullanılması gerektiği hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.Menopoz şikayetleri için arayış içindeyseniz okuyunuz.

Serelys Tablet Nedir Ne İşe Yarar

Bu tablet aslında bir takviye edici gıda özelliği taşımaktadır. İçeriğinde yer alan polen ekstresi ile özellikle menopoz şikayetlerinden muzdarip kadınlar için üretilmiştir.
Kadınlar belirli bir yaş itibariyle menopoz dönemine girerler. Bu dönem ise özellikle geçiş dönemi olarak belirtilmektedir. Bu dönem aslında ortalama yaşam süresi olan bir kadın
için geri kalan hayatın önemli bir kısmını oluştumaktadır. Belki de en çok rahat etmesi gereken dönemlerde bu durum ile karşılaşması bellirli bir oranda yaşam kalitesini düşürmektedir.
Tabi tüm kadınlar için bu durum geçerli ve görülecek bir dönem değildir. Bazı kadınlar nispeten daha rahat olabilirken kimi kadınlarda ise
daha sancılı ve zorlu bir süreç olabiliyor.

Bu takviye edici gıdaya muadil olarak Lady Ana 30 Kapsül gösterilmektedir.

Serelys Tablet
Serelys Tablet

Menopoz döneminde östrojen hormonunda aşırı düşme gözlenir. Tabi bunun bu şekilde düşmesi ile vücutta çeşitli değişimler ve sağlık açısından riskler görülebilir.
Ateş basmaları, uyku düzenininde bozulmalar , gece daha sık terlemeler , son dönemlerde kendini hissettiren halsizlik ve yorgunluk hissi. Bu belirtiler
östrojen seviyesinin aşırı düştüğünü göstermektedir. Bunların yanında duygu durumunda değişiklikler görülmektedir.

Bu durumların giderilmesi için bir kaç tedavi yöntemi bulunuyor. Bunlar arasında en çok bilinen hormon tedavisidir. Bu belirtilerin tedavisi için önerilen bir yöntemtir. Fakat her kadın
bu tedaviye uygun durumda değildir. Bununla birlikte hormon kullanmak istemeyenler de bulunuyor.
Bu durumda olanlar için Serelys Tablet polen ekstresi ve e vitamini içeriği ile ayrı seçenek oluşturmaktadır.

Ne İşe Yarar

  • Sıcak basması
  • Geceleri terlemeler
  • Uyku düzeni bozuklukları
  • İç huzursuzluk
  • Ağrılar
  • Eklem ağrıları
  • Duygu durumu değişikliği
  • Asabiyet ve sinir
  • Ödemlere iyi gelmekte olduğu iddia edilmektedir.

Burada önemli bir husus ise bu bir ilaç değil gıda tavkiyesidir. Hastalıkları iyileştirmek amacıyla kullanılmaz. Hekim onayı alarak kullanmanız daha faydalı olacaktır.

Serelys Tablet Nasıl Kullanılır

Hekim önerisi ile alanlar tavsiye edilen şekliyle kullanabilirler. Genel kullanım şekli ise günde iki keredir.
Sabah ve akşam olmak üzere bol su ile çiğnenmeden diretk yutulmalıdır.
Firma tarafından belirtilen tedavi süresi 6 ile 8 hafta arasındadır.

Bu tableti kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Adet dönemi gecikmesi için kullanılan bir tablet ise Primolut-N hakkında detaylı bir yazımız bulunuyor.  Primolut-N Ne İş yarar makalemizi okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.