Ne İşe Yarar

Stiderm Jel Ne İşe Yarar Kullananlar

Stiderm Jel Ne İşe Yarar Kullananlar

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte çeşitli haşereler ile birlikte sivrisinek görülmeleri çoğalıyor. Özellikle sivrisinek ısırmalarının sonucunda cilt yüzeyinde kaşıntılar ortaya çıkmaktadır. Bu kaşıntılara karşı Stiderm Jel kullanılmaktadır. Sadece sinek ısırıkları sonrasında oluşan kaşıntının giderilmesi için kullanılmamaktadır. Ayrıca alerji, kaşıntı gibi durumlara karşıda kullanılmaktadır. Stiderm Jel Ne İşe Yarar merak edenler için bilgilendirici içeriğimizi okuyabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için eczanecinize danışabilirsiniz.

Stiderm Jel Ne İşe Yarar

Jel formunda bulunan Stiderm Jel özellikle bazı durumlarda doktorlar tarafından reçete edilmektedir. Başlıca olarak incelediğimizde;
Sivrisinek ısırıklarında
Böcek ısırıklarında
Güneş yanıklarında
Kaşıntı durumlarında
Alerji gibi rahatsızlıklarda kullanılmaktadır. Kullanmadan önce hekim onayı almayı ihmal etmeyiniz.

Stiderm Jel Kullanımı

Doktor tarafından yazıldığı taktirde size belirtilen şekilde ve süre boyunca kullanmaya özen gösteriniz.
Kullanmadan önce sürülecek bölgenin temizlenmiş ve kuru bir şekilde olması gerekmektedir. Cilt hasar durumuna göre gün içerisinde bir kaç kere uygulanabilir.
Yeterli büyüklükte cilt üzerine uyguladıktan sonra daha verimli bir emilim için masaj yaparak uygulanması gerekiyor.
Çocuklarda ve bebeklerde doktor onayı olmadan kullanılmamalıdır. Aynı şekilde hamileler kullanım öncesinde kesinlikle doktor onayı alması gerekiyor.

Hakimin size tavsiye ettiği süre boyunca kullanmaya özen gösteriniz. Aksi halde kullanım süresi 7 gün olarak belirtilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.