Ne İşe Yarar

Stopever Kürdanlı Diş İpi Kullananlar

Stopever Kürdanlı Diş İpi Kullananlar

Diş bakımına önem verenler mutlaka diş ipi kullanırlar. Diş bakımının sadece diş fırçalamaktan geçmediğini belirtmemiz gerekiyor. Stopever kürdanlı diş ipi kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.
Kürdanlı diş ipi kullanmanın çeşitli faydaları vardır. Stopever kürdanlı diş ipini kullanmadan önce nedir , ne işe yarar ve satış fiyatı hakkında ki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Stopever Kürdanlı Diş İpi Özellikleri

Kürdanlı diş ipi kullanmanın size sağladığı çeşitli avantajlar vardır. Bu avantajlar ve ürünün özellikleri şu şekildedir ;

  • Kaygan olması ile daha rahat kullanımı sağlar.
  • Sağlam yapısı ile dayanıklıdır.
  • Diş aralarında ki bakteri plağını etkili bir şekilde temizler.
  • Dişte kalıntılardan kaynaklanan çürüklerin oluşumunun riskini azaltır.
  • Kolay kullanımı vardır.
  • Yeşil , beyaz ve mavi renk seçenekleri vardır.

Kullanımı

Kürdanlı diş ipini dişlerin arasında aşağı yukarı doğru yumuşak bir şekilde kaydırarak dişi temizleyin. Eğer gerekiyorsa kürdanın kıvrımlı ucu ile dişlerin arasında kalan yiyecek artıklarını çıkarabilirsiniz.
Kullanımının ardından temiz su ile ağzınızı çalkalayınız.

Satış fiyatı

15 liradan başlamaktadır.

Diş İpi Önemi

Diş ipinin kullanımı oldukça önemlidir. Diş fırçasının erişemediği yerlere kolayca erişimi sağlar. Plak ve yiyecek artıklarını temizlemeye yardımcı olur. Diş etlerinde ve dişlerin arasında kalan artıkları diş ipi haricinde temizlemek zararlı olabilir. Plak birikmesi zaman içerisinde diş çürüğüne neden olacaktır. Sitemiz www.neiseyariyor.com da bir çok konu hakkında makale bulunuyor. Sizde katkıda bulunmak için bize yazınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.