Ne İşe Yarar

The Purest Solutions Ne İşe Yarar Kullanımı

The Purest Solutions Ne İşe Yarar Kullanımı

Günlük olarak cilt bakımı yapılması daha oldukça önemlidir. Özellikle kuru cilt tiplerinin günlük olarak nem ihtiyacının karşılanması gerekiyor. Cilt nemlendirmek üzere üretilen bir çok ürün bulunuyor. Bunlardan birisi de The Purest Solutions’dur. The Purest Solutions ne işe yarar , The Purest Solutions nasıl kullanılır,
The Purest Solutions kullananların yorumları en çok merak edilen soruların başında geliyor. The Purest Solutions kullananlar yorumlarınızı içeriğimizin altına yazabilirler.

The Purest Solutions Ne İşe Yarar

Cildin günlük nem ihtiyacını karşılayacak Pentavitin, Ceramide ve 4D Hyaluronik Asit ile zenginleştirilerek formüle edilmiştir. Günlük olarak düzenli bir şekilde kullanıldığında
cilde esneklik ve nem dengesi kazandırıyor.
Canlı ve pürüzsüz bir cilt herkesin arzuladığı ve bunun için bir çok bakım ürünü kullandığı biliniyor. The Purest Solutions bu görünüme kavuşmanıza yardımcı olan ürünlerden birisidir.

Nem ihtiyacı olan tüm ciltlerde kullanıma uygundur. Kuru,yağlı vb gibi tüm cilt tipleri için kullanılır.
Yaşlanma karşıtı etkisi ile size yardımcı olabilir.

Sorunlu bir cilt yapınızın olduğunu düşünüyorsanız öncelikle uzman bir hekime danışmanızda fayda olabilir.

The Purest Solutions Nasıl Kullanılır

Kullanımı oldukça basittir. Günlük olarak fazla vaktinizi almadan cilt için gerekli bakımı kolaylıkla yapabilirsiniz.
Sabah ve akşam olmak üzere temizlenmiş ve arındırılan cilt yüzeyine uygulayabilirsiniz. Uygulama sırasında
cilt yüzeyine masaj hareketleri yapmanız daha etkili bir emilim için önemlidir.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına
cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz.
Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız.

The Purest Solutions ne işe yarar
The Purest Solutions ne işe yarar

The Purest Solutions İçeriği

Bu başlık altında The Purest Solutions ne işe yarar sorusuna içeriğinde ki etkin maddeler ile cevap vermek gerekirse;

4 tip Hyaluronik Asit: Farklı özelliklere sahip dört tip Sodyum Hyaluronat (HA) kombinasyonu olan Hyaluronik Asit, cildi nemlendirmek ve dolgunlaştırmak için üç boyutlu bir ağ oluşturarak cildin farklı katmanlarını doğru bir şekilde hedefler. Bu sayede cildin çok boyutlu nemlenmesinin sağlanması elastikiyet kazanmasına yardımcı olur.

Shea Yağı: Shea fındıklarından elde edilen shea yağı, esansiyel yağ asitleri ve vitaminlerle doludur, bu da onu kolajen üretimi ve UV koruması için mükemmel kılar. Tereyağlı dokusu cilde nüfuz etmek için idealdir. Ayrıca, shea yağındaki doğal nemlendiriciler, cilt özümüzün yağ bezlerine benzer. Bütün bunlar birlikte shea’yı cildiniz için nemlendirici bir mucize yapar.

Pentavitin: Pentavitin, 72 saate kadar anında nemlendirme sağlayan bitki kaynaklı bir hidrasyon aktifidir. Pentavitin, uygulamadan sonra cilt üzerinde bir nem bariyeri oluşturur ve derinin katmanlarına 72 saate kadar tutunur. Zamanla cildi pürüzsüzleştirir ve dolgunlaştırırken cildin doğal nem bariyerini korumaya yardımcı olur. Uygulamadan sonra cilt çok derinden nemlendiği için ince çizgilerin görünümü azalır.

Glycerin: Gliserin, cildinizin ve havanın daha derin seviyelerinden cildinizin dış tabakasına su çeken bir tür nemlendirici ajandır. Ciltteki stresi azaltmak adına nem dengesi sağlamayı hedefler ve ciltteki UV sebepli tahribatı önler. Aynı zamanda çok iyi bir anti-ageing ajanıdır.

Seramid: Seramidler cildin en dış tabakasını güçlendirmeye yardımcı olur ve kalkan görevi gören koruyucu bir bariyer sağlar. Farklı cilt lipidleri ile birleşerek cildi transepidermal su kaybına karşı korurlar ve bu da daha sağlıklı ve nemli bir cilt sağlar.

Zararlı güneş ışınlarından korunmak cilt sağlığı açısından tavsiye edilmektedir. Sinoz Güneş Kremi içeriğimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.