Ne İşe Yarar

Üstübü Ne İşe Yarar ,Nerede Kullanılır

Üstübü Ne İşe Yarar ,Nerede Kullanılır

Üstübü nedir hangi alanlarda kullanılır ve ne işe yarar.İlk duyduğunuzda şaşırabilirsiniz.Fakat sanayi alananında özellikle oto saniyi sitelerinin vazgeçilmez ürünüdür.
Bunun yanı sıra makine sanayisinde kullanıldığı alanlar vardır.Peki üstübünün hangi özelliği sayesinde bu kadar çok sık kullanılıyor.

üstübü

üstübü

Üstübü Ne İşe Yarıyor

Sanayilerde , oto kaportacıları makina üretim tesisleri ve makina yağı ile yapılan tüm işlerde  kullanılır.Kısmen temizleme işlerinde kullanılır bu nedenle oto sektöründe özellikle boya ve kaporta işlemlerinde kullanılmaktadır.Üstübü saf ve %100 pamuktan üretilmektedir.Üretim esnasında zararlı ve yabancı tüm maddelerden arındırılarak üretilir.Böylece arındırılmış ve öz bir maddedir.İnternet üzerinde daha detaylı üretim makinesi ve fiyatları hakkında bilgiler bulunuyor.

Pamuk olması ile birlikte sıvı (su,yağ vb) emme özelliği taşımaktadır.Sıvı tutma ve emme gereksinimi duyulan tüm alan ve sektörlerde kullanılıyor. Genelde ustaların ellerinde ip yumağı şeklinde görübileceğiniz üstübü üretimi özel olarak makinelerde üretiliyor.

Kilogram fiyatları hakkında detaylı ve doğru bilgi edinemediğimiz için bilgi yazamadığımızı hatırlatmak isteriz.Siz bu konuda bilgisi olanlar ve üretim hakkında detaylı bilgi paylaşabilecekler yorumlarınızı bekliyoruz.Eğer bir üretim makinesi sahibiyseniz bize ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hakan dedi ki:

    Üstübü ile arabayı sileceğim acaba ne kullansam da şu çiziklerden kurtulsam

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.