Ne İşe Yarar

Zetion Şampuan Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları

Zetion Şampuan Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları

Zetion Şampuan saçlarda sık görülen önemli bir sağlık sorunu olmasa bile rahatsız eden kepekler için kullanılmaktadır. Zetion Şampuan ne işe yarar ve ekşisözlük sitesinden faydalı gördüğümüz kullanıcı yorumları b yazımızın içeriğinde yer alacaktır.
Zetion Şampuan kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. İçeriğindeki maddeleri incelediğimizde Climbazole, Ketokonozal, İtrakonazol ve Zinc Pyrithione yer almaktadır.

Zetion Şampuan Ne İşe Yarar

*Kepekli saç problemleri için çözüm üretmektedir. Saçlarda kepek nasıl oluşuyor kısaca bilgi verecek olursak.
Kafa derisindeki cildin pullaşmasına neden olan ve çok sık görülen durumdur. Bulaşıcı değildir. Ancak kurtulmakta kolay değildir.
Hafif kepekli saçlar için günlük kepeğe karşı etkili şampuanlar kullanabilirsiniz fakat işe yaramadığını düşündüğünüzde hekime başvurun ve ilaçlı şampuan alın.

  • Saç derisi çabuk yağlanmaktadır. Zetion çabuk yağlanmayı engeller.
  • Saç derisinde çeşitli nedenlerden dolayı kaşıntılar ortaya çıkabilir. Zetion kaşıntıya karşı etkilidir.

Zetion Şampuan Kullanımı

Doktor önerisi üzerine aldıysanız belirtilen şekilde ve süre boyunca kullanmaya özen gösteriniz.
Saçlarınıza uygulamaya başlamadan önce hafifçe ıslatınız. Zetion şampuanı çalkalayın ve avucunuza bir miktar dökün.
Masaj yaparak saç derisine uyguyın. Yaklaşık 5 dakika kadar saçlarınızda kaldıktan sonra durulayın.

Haftalık olarak iki kere kullanmaya özen gösteriniz. Diğer günlerde normal olarak kullandığınız ürünü kullanabilirsiniz. Çocuklarda, hamilelerde ve emziren annelerde kullanmadan önce doktorunuza veya eczanecinize danışınız.

Zetion Şampuan Kullananlar

Bu başlık altındaki yorumlar ekşi sözlük sitesi zetion hakkında yapılan yorumlardan alıntıdır. Kaynak : https://eksisozluk.com/zetion–220935?p=1
Zetion kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

  • Bir çeşit kepek şampuanı. Fakat doktorlarin tavsiye ettigi kullanim dozu haftada 2-3 gecmemelidir ve aralarda mutlaka normal bir $ampuan kullanilmasi gerektigi yonundedir. Saçınızı acayip kurutur, yani anlayacaginiz kepeksiz fakat ahenkle dans etmeyen saclara sahip olacaksiniz. huger tarafından .
  • Son derece etkili bir kepek ilacı. Bu şampuanı “saçım kepek yapmasın” diyerek normal şampuanınızın yerine kesinlikle geçirmeyin, çünkü bu bir şampuan değil ilaç. Tedaviyi tamamlayıp, kepeksiz bir kafaya ulaştıktan sonra, eski şampuanınıza dönmeniz tavsiye ediliyor. Tam verim almak için, kafa önce zetionla yıkanır ardından bir kez daha köpürtülür ve 5 dakika kafa ööle köpüklü bırakılır, bu işlemi haftada 2 – 3 kez, ilaç bitene kadar yaparsanız uzun süre kepek derdiniz olmaz. chemical dependency tarafından
  • Geçen hafta eczaneden alıp kullandığım ilaç. kepek sorunum şimdilik kesildi. kokusu da hoş. yikilmazhadi tarafından.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.