Ne İşe Yarar

Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir ? Suhandan’ın Annesi

Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir ? Suhandan’ın Annesi

Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir , bu karaktere hayat veren oyuncun gerçek adı Elif Çakman’tır. Cumartesi günleri yeni bölümleri yayınlanan Zümrüdüanka dizisinin oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz.
Daha önce Zümrüdüanka Hamit Karakterini ve Zümrüt karakterine ait bilgileri paylaşmıştık. Bu içeriğimizde ise Zümrüdüanka Nevcihan kimdir sorusuna yanıt vereceğiz. Öncelikle diziyi hiç kaçırmadan izleyen bir çok ziyaretçimiz olduğunu biliyoruz.
Dizi hakkındaki görüşleriniz ve yorumlarınız bekliyoruz.

Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir ?

Dizide Abbas’ın eşi Suhandan ve Latif’in annesi rolünde karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz bölümlerde Nevcihan’ın baba evine gittiğini izlemiştik buradan anşılıyor ki Nevcihan zengin bir aileden geliyor. Geçmişine bağlı ve kendi kuralları olan bir kadın olan Nevcihan kocası Abbas’tan yani bir hayli sıkıntıları içerisinde.
Abbas’ın Nevcihan’a değer vermemesi ve her fırsatta onu aldatması işleri çıkılmaz bir duruma sürüklüyordu. Tüm bu durumlara rağmen Abbas’ın sürekli olarak Nevcihan’ı seviyorum demelerinden mi bilinmez kocasının yanından ayrılmıyor ve evliliğini sürdürmeye çalışıyor.
Ayrıca dizide bir de kuması bulunuyor.

Nevcihan Gerçek Adı Nedir

Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir ? Suhandan'ın Annesi 1

Elif Çakman biz ona usta oyuncu diyebiliriz. Bir çok proje içerisinde yer almış başarılı bir oyuncudur. Verilen tüm rollerin hakkını vererek dikkatleri zaman içerisinde üstüne çekmiştir. Elif Çakman 9 Mayıs 1978 tarihinde doğmuştur. Dizide olduğu gibi 40’lı yaşlarının başındadır. 42 yaşında olan oyuncu liseden mezun olduktan sonra
“İstanbul Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü” kazanmıştır. Buradan da başarılı bir şekilde mezun olan Elif Çakman bazı sahne etkinliklerinde görev almıştır.
Elif Çakman’ın ilk televizyon macerası ise 2007 yılında yayınlanan “Geniş Zamanlar” ile başlamıştır. Fakat kendisini asıl tanıttığı proje 2014’te başlayan dizi ” Kocamın Ailesi” olmuştur. Bu dizi ile çıkış yakalamış ve diziden hemen sonra ” Çoban Yıldızı” dizisinde rol almaya başlamıştır.
Star Tv’de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde de boy göstermiştir. 2020 itibariyle Zümrüdüanka Nevcihan karakterine hayat vermektedir. Sanatçı sahne etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.


Elif Çakman’ın oynadığı diğer diziler şu şekildedir;

Kardeş Çocukları / 2019
Çoban Yıldızı / 2017
Tatlı İntikam / 2016
Ulan İstanbul / 2014
Kocamın Ailesi / 2014
Yerden Yüksek / 2010
Geniş Zamanlar / 2007

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.