Ne İşe Yarar

Acyl Krem Ne İşe Yarar Kullananlar

Acyl Krem Ne İşe Yarar Kullananlar

Acyl Krem; herpesviridae familyasından olan herpes simplex, herpes zoster, varicella zoster tipi enfektig hastalıklarında tedavisinde kullanılmaktadır. Genel olarak Herpes simplex deri enfeksiyonlarına karşı kullanılmaktadır. Herpes Simplex ( uçuk) için hekimler tarafından reçete edilmektedir. Acyl Krem ne işe yarar konusunda kısaca uçuk tedavilerinde kullanılan bir kremdir. Acyl Krem kullananlar yorumlarını bizimle paylaşabilirler.

Bu ürünün ruhsat sahibi Münir Şahin İlaç Sanayi ve Ticaret A.ş’dir. Bu ürünü üreten firma ise Biofarma İlaç Sanayi ve Ticaret A.ş’dir ve üretimi Sancaktepe-İstanbul’da yapılmaktadır.

Acyl Krem Ne İşe Yarar

Krem formunda olan bu krem çeşitli deri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Özellikle uçuk tedavilerinde kullanılan kremler arasında bilinmektedir. Normal reçete ile alabileceğiniz kremi eczeneden temin edebilirsiniz.

Dudak kenarlarında, burun kenarlarında virüslerden dolayı uçuk oluşumu meydana gelmektedir. Uçuk belirtileri bir süre önce tespit edilebilirse krem kullanılarak daha ileri aşamaya geçmeden önlenebilir. Uçuk kolaylıkla bulaşabildiği için hızlı bir şekilde
yayılması gerçekleşebilir. Acyl krem uçuğun büyümesi , yayılması ve tedavisi için kullanılmaktadır. Genital uçuklarda ise kullanım şekli farklı olabilir. Böyle bir durumda hekiminize başvurunuz.

Yetişkinler için pişik krem Trosyd Ne İşe Yarar makalemizi inceleyebilirsiniz.

Acyl Krem Kullanımı Nasıldır

Öncelikle ve her zaman doktorunuzun size reçete ettiği ve önerdiği şekliyle kullanmaya özen gösteriniz. Belirtilen süre boyunce size belirtilen şekliyle kullanmaya özen gösteriniz.
Kesin olarak hekimizin tarafından bilgi verilmediği durumda eczanecinize danışınız.

Krem içerisinde yer alan presfektüste yer alan kullanım bilgisine göre; Kremi günde 5 kere gece kullanılmamak üzere gün içerisinde 4 saatlik aralıklarla uygulayabilirsiniz. Uçuk oluşmadan önce kullanılması daha etkin bir sonuç alınması için önemlidir bu nedenle uçuk belirtileri başladığında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Acyl Krem kullanmaya başladıktan sonra yaklaşık 4 ve 5 gün içerisinde iyileşme görülmeye başlanması beklenmektedir. Maksimum 10 kullanmanıza rağmen iyileşme görülmemesi durumunda kullanmayı bırakın ve kısa sürede içerisinde hekiminize başvurunuz.

Diğer makalelerimiz için https://www.neiseyariyor.com/konu/saglik/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.