Ne İşe Yarar

Trosyd Krem Ne İşe Yarar Güncel Fiyatı

Trosyd Krem Ne İşe Yarar Güncel Fiyatı

Trosyd krem çeşitli cilt problemlerinde kullanılan bir kremdir. Hekim tarafından teşhis edilen cilt sorunlarına karşı reçete edilmektedir.
Eczanelerden temin edebileceğiniz trosyd krem ne işe yarar, güncel fiyatı nasıl kullanılması gerektiği hakkında bazı bilgileri sizler için derledik. Bu içeriğimiz kullanım tavsiyesi içermemektedir.

Trosyd Krem Ne İşe Yarar

İçeriğinde yer alan etkin madde tiokonazoldur. Bu etkin madde genel olarak mantarlara karşı tedavi için kullanılan kremlerin içeriğinde yer almaktadır. Troysd Krem kullanım aşısından bakıldığında
cilt üzerinde oluşan enfeksiyon, sivilce ve özellikle pişik için kullanıldığı görülmektedir. Bebekler için pişik kremi olarak kullanılmaktadır.
Yetişkinler için ise tahriş olmuş cilt, pişik ve mantar için kullanmaktadır. Fakat kullanım öncesinde aile hekiminizden bilgi almayı ihmal etmeyiniz.
Pişik kremi olarak troysd kullanabileceğiniz gibi beklenen etki görülmediğinden muadil diğer kremler tercih edilebilir. Muadil kremler için eczanecinize danışabilirsiniz.
Kremin güncel satış fiyatı 18 ile 20 lira arasındadır.
Genel olarak;

Troysd Krem
  • Deri enfeksiyonlarında
  • Erkekler için kasık mantarında
  • Kadınlar için vajinal mantarında
  • Yetişkinlerde tahriş olmuş cilt ve pişiklerde
  • Bebekler için bez ile oluşan pişiklerde
  • El ve ayaklarda oluşan mantar ve nasırlarda
  • Sivilcelerde genel olarak kullanılmaktadır.

** Kullanım öncesinde hekime muayne olunuz.

Troysd Krem Nasıl Kullanılır

Doktor önergesi veya eczanecinizin bilgi verdiği şekliyle kullanmaya özen gösterin. İlaç presfektüsünde belirtilen genel kullanım ise şöyledir; Uygulanmak istenilen bölgeye bir miktar krem sürünüz ve ince bir tabaka olacak şekilde
hafifçe masaj yaparak ovalayın ve yıkamayın.

Sitemizde yer alan diğer kremler:
Fastjel Krem Ağrı Kremi
Avesin Leke Kremi
Chitofix Mantar Kremi
Thermoflex Ağrı Kremi
Prednol Krem

Troysd Krem Kullananlar

Sosyal paylaşım bilgi kaynağı sitesi olan eksisözlük sitesinde ki yazarlar tarafından bu krem hakkında bazı yorumlar yapılmıştır.
Faydalı olabilecek bazı yorumlar.

Her ne kadar ekseriyetle pişik için kullanılmışsa da, dermatoloğumun terleyen ve kurulamadığım bölgelerde oluşan mantar için tavsiye ettiği ilaç. Terbisil spreyden daha etkili çıktı ve direkt 1 günde faydasını gördüm. jihat tarafından yapılmıştır.

1.5 aydır kasığımda tahriş vardı. Küçüktü başta ama fena kaşınıyordu. Özellikle bazı geceler artıyordu. Bendeniz mantar olabileceğinden hiç şüphelenmemiştim. Bu deriye yapışmış kabarcık kızarıklığı önemsemedim ve kaşıdım durdum hunharca. En sonunda geçende bi baktım. resmen çoğalmış 5 katı kadar büyümüştü. Kasık mantarı yazıp görsellere bakın ondan biraz daha büyüktü yani. Erteliyordum doktora gitmeyi en sonunda gittim ve bana bu güzel kremi yazdı. Sabah ve akşam kullanılacakmış. Tedavinin ilk günü gece yine kaşındı ama ellemedim asla. Şu an 4. gündeyim ve önemli bir miktarda azalma var. Bitme noktasına geldi mantar. Kabarıklık falan her şey gitti. 10metrelikusbkablosu tarafından

Eksisözlük yorumları için Kaynak https://eksisozluk.com/trosyd–372043?p=2.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.