Ne İşe Yarar

Aftadur Plus Sprey Nedir Kullananlar

Aftadur Plus Sprey Nedir Kullananlar

Ağız içi yaralar belirli bir dönemde ortaya çıkmaktadır. Çeşitli sebepleri olsada bu dönem de gerçektende acı duyuluyor ve yaşam kalitesini
büyük oranda düşürmektedir. Genelde kendiliğinde geçiyor olsada iyileşme süreci uzun sürebiliyor. Bu nedenle bazı takviye ilaçlar veya spreylerkullanılmakta ve iyileşme süreci hızlandırılmakla birlikte acının hafiflemesi hedeflenmektedir. Aftadur Plus Sprey de bu amaçla kullanılan bir spreydir. Genel olarak bilgiler ise şu şekildedir.

Aft Nedir ?
Aft diye de bilinen ağız yaraları(ülserleri), ağızda dil, diş eti, yanak, damak gibi hassas bölgelerde meydana gelen kişinin
yemek yemesine, bir şeyler içmesine,konuşmasına engel olmakta hatta tükürük salgılarını bile kontrol edememesine neden olan mukozal hasardır.

Aftadur Nedir Ne İşe Yarar

Sprey formunda satılmaktadır. 15 ml şişelerde satılmaktadır. Yukarıda verdiğimiz ağız için hasarlarda kullanılmaktadır.
Tek başına tedavi edici özelliği olmasada acının hafifletilmesine yardımcı olmakta.

İçeriği : Aloe Vera , Hint Yağı , Sodyum Hyalüranot , Sodyum Sakkarin ve Maltodekstrin içeriğini oluşturan etken maddeler.

Nasıl Kullanılır

Aftadur Plus Sprey

Aftadur Plus Sprey

Günde üç kere ağız içinde yaraya püskürtebilirsiniz.
Ayrıca ortadontik yani diş tellerinden kaynaklanan acıların azaltılmasına yardımcıdır.
Bir kaç kez püstürtebilirsiniz.
Yutulması halinde herhangi bir yan etkiye sebep olmaz.

Aftadur Plus Sprey kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Sitemiz üzerinde daha önce aftlara iyi gelen bir solüsyon olan Piraldyne Solüsyon hakkında detaylı makalemizden yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.