Ne İşe Yarar

Piraldyne Solüsyon Neye Yarar, Nedir ve Ne Kadar, Kullananlar

Piraldyne Solüsyon Neye Yarar, Nedir ve Ne Kadar, Kullananlar

Ağız ve dişeti sağlık sorunlarını herkes yaşayabilir. Bu durumda bir hekime başvurmanız gerekebilir. Size reçete ettiği bir kaç ilaç bulunuyor. Eğer  rahatsızlığınız ağız ve dişeti dokularının akut ve kronik ağrılı iltihaplarında Piraldyne Solüsyon kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ağız yaralarında ve protez vuruklarında da kullanılabilen bir ilaçtır.

Eczane satış fiyatı : 10,5 liradır.

Piraldyne Nasıl Kullanılır ve Kullanım Şekli

Tüm ilaçlarda olduğu gibi bu ürünüde hekimin söylediği şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Tam olarak emin olamadığınız durumlarda eczanecinizden öğrenebilirsiniz.
Günlük olarak 16 yaşından büyükler için günlük kullanım miktarı 3-4 kere uygulayabilirsiniz.
Kutu içerisinde de göreceğiniz üzere bir adet fırça ile ilgili bölgeye sürülmektedir.

Yüksek fayda sağlamak için ise gün içerisinde 3-4 defa kullanılabilir. Kullanıılması gereken bölgeye kendi fırçası ile sürülmelidir.
BU işlemden sonra ise yaklaşık 15 dakika yiyecek veye içeçek tüketilmemelidir. Ağızda oluşabilecek yanma hissi nedeniyle çalkalanması istenebilir. Bu durumda ağzınızı su ile çalkalamayınız.
Yemeklerden sonra veya tok karnına kullanmanız bunun için daha yararlı olabilir.

Cilt yaraları ve yatak yaraları için bir krem sitemizde ne işe yaradığı hakkında bilgiler verilmiştir. Sudocrem Ne İşe Yarar makalemizi okuyabilirsiniz.

Piraldyne solüsyon

Piraldyne solüsyon

Yan Etkileri Nelerdir

Çok yaygın olan bir yan etkisi uygulanan bölgede geçici yanma hissi görülebilir.
Yaygın olarak ise dişlerinizde ortaya çıkan renk kayıpları görülebilir
Çok Nadir olarak baş dönmesi , halsizlik , duyma kaybı , bulantı , kusma , ishal görülebilir . Bu gibi yan etkilerden ilacı bırakıp hekiminizi bilgilendiriniz.

Piraldyne Solüsyon Sık Sorulan Sorular

Piraldyne kaç gün kullanılır ? Kronik iltihaplı hastalar için en uygun kullanım süresi hekim tarafından belirlenmelidir. Aft ve ağız yarası için kullananlar ise tamamen iyileştiklerine emin olduklarında bırakabilirler.

Piraldyne aft tedavisi ve ağız yarasına iyi gelir mi ? Aft ve ağız yarası aynı rahatsızlık olarak değerlendirilmektedir. Aft rahatsızlığına iyi gelmektedir. Ayrıca tedavisinde kullanılmaktadır.

Diş ağrısına iyi gelir mi ? Diş ağrısına karşı bir etkisi olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Piraldyne günde kaç kare ? 3 – 4 kere kullanabilirsiniz.

Piraldyne Solüsyon Kullananlar

Kullananlardan bir kaç yorumu buraya bırakıyoruz. Yorumlar EkşiSözlük sitesinden alınmıştır. Sizde bu ilacı kullananlar arasındaysanız değerli yorumunuzu sitemize bırakabilirsiniz.

Bu zamana kadar gördüğüm en hızlı tesire sahip ilaç; oral solüsyon. On saniyede sızlayan aftımı iyi etti.
İlk kullanıldığında çok yakıyor ama arkasına hemen iyileştiriyor.

 

Kendi tecrübeme göre, yara başlangıç aşamasındayken çok büyümesini engelleyen, iyice büyümüş yaralarda ise nispeten daha çabuk iyileşmesini sağlayan ilaç. Öyle feci şekilde yaktığı yok. Gözden yaş falan da getirmiyor. İşe yarıyor mu acaba diye kullanmadan geçmesini beklediğim yaralar uzun süre hükmünü sürdü. Bende işe yaradı yani, şüpheniz varsa alın bir deneyin derim.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsimsiz dedi ki:

    Dudağımda çıkan aft için eczaneci bunu verdi. İlk sürdüm nasıl yaktı öyle ya ilk sürüldüğünde yakıyor . Fakat sonra hissizleşiyor belirli bir süre sonra yine eskisi gibi oluyor yine başa dönmek zorundasınız.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.