Ne İşe Yarar

Altın İğne Ne İşe Yarar Yaptıranlar Sivilce Akne Tedavisi

Altın İğne Ne İşe Yarar Yaptıranlar Sivilce Akne Tedavisi

Cilt yüzeyine uygulanan popüler uygulamalardan biriside altın iğne tedavisidir. Bu içeriğimizde genel hatlarıyla Altın İğne ile ilgili soruların cevaplarını
bulabilirsiniz. Fakat daha sağlıklı ve doğru bilgiler için bu uygulamada uzmanlaşmış kliniklerden bilgi almanızı tavsiye ediyoruz. Altın İğne tedavisi yaptıranlar yorumlarını
sitemize bırakabilirler. Altın iğne ne işe yarar.

Altın İğne Nedir?

Çeşitli cilt rahatsızlıklarında kullanılan lazer teknolojisi yardımıyla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Lazer teknolojisi ile birlikte
kolajen üretimi uygulanır. Bu sayede cilt üzerinde gençleştirme ve güzelleştirme gerçekleşmiş olur.
Kolajen cilt için oldukça önemlidir. Çeşitli nedenler ile birlikte yaşlanmaya bağlı olarak kolajen üretimi vucüdumuzda azalır. Bu durumda ise cilt yüzeyinde kırışıklıklar, lekelenmeler ortaya çıkar.
Altın iğne tedavi uygulaması ile birlikte ihtiyaç duyulan kolajen takviye edilir.

Altın İğne Ne İşe Yarar

Hakkında bir önceki başlık altında genel olarak bilgiler vermiştik. Bu başlık altında Altın iğne uygulaması ne işe yarar faydaları nelerdir. Zararları varsa nelerdir konularını inceleyeceğiz.

Altın iğne ne işe yarar;

  • Yaşlanma karşıtı anti-aging korumaya yardımcı olur.
  • Rahatsız olunan kırışıklıklar için faydalıdır.
  • Zaman içerisinde ciltte sarkmalar ortaya çıkar altın iğne tedavisi ile sarkmaların önüne geçebilirsiniz.
  • Özellikle akne ve sivilce sonrasında ortaya çıkan izleri yok etmeye yardımcıdır.
  • Derin olan izlerin daha az belirgin olmasına olanak sağlar.
  • Küçük yara izlerini yok etmeye yardımcıdır.
  • Yanık izlerinin giderilmesinde etkilidir.
  • Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcıdır ve pürüzsüz bir cilt görünümüne olanak sağlar.

Altın İğne Akne İzi Tedavisi

Akne ve sivilce sonrasında oluşan izler gerçekten can sıkıntısı olabiliyor. Bu gibi durumlarda altın iğne uygulaması hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Altın iğne akne izi tedavisinde kullanılan bir yöntemdir.

Altın İğne Acıtıyor Mu?

Bu tedavide acı duyulurmu en merak edilen konuların başında geliyor. Altın iğne doğrudan cilt yüzeyine uygulanmamaktadır. Uygulama öncesinde lokal olarak uyuşma sağlayan kremler kullanılmaktadır. Böylece hissedeceğiniz acıdan daha az bir acı hissedeceksiniz. Altın iğne çok acı duyulan bir tedavi yöntemi değildir.
Bu tedavide kullanılan iğneler küçük mikro denilen küçük iğnelerdir. Uygulama öncesinde iyi bir uyuşturucu krem uygulamasını klinikten talep edebilirsiniz. Emla Krem uyusturucu özelliği bulunan bir kremdir. Ayrıntılı bilgi için Emla Krem içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Altın İğne En Fazla Kaç Seans Yapılmalı

Seans süreleri ve kaç seans yapılacağının kararı değişkenlik göstermektedir. Bir seans yaklaşık 30 ile 45 dakika arasında sürmektedir. Tedavinin en fazla kaç seans süreceği ise
uygulanan bölgenin detaylı muaynesi sonrasında hekim tarafından belirlenir.

Altın İğne Hakkında Yorumlar

Altın iğne hakkında yapılan yorumlar nelerdir. Bu tedaviyi olmuş ziyaretçilerimizden deneyimlerini paylaşmalarını bekliyoruz. Bu sayede yaptırmak isteyen veya bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.