Ne İşe Yarar

Universal Nutrition Animal Cuts Ne İşe Yarar

Universal Nutrition Animal Cuts Ne İşe Yarar

Universal şirketinin üretimini yaptığı Animal Cuts ‘un 3 haftalık bir kullanım süresi bulunuyor. Kullananlar genel olarak yağ yakıcı özelliğine sahip olduğu için kullandıklarını belirtiliyor. Animal Cuts kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde kullananlardan gelen yorumlardan faydalı olduğu belirtliyor. Yine iyi bir program ve spor etkinliği ile daha iyi sonuçlar alınabileceği belirtiliyor. Kullanmayı düşünenler doktor onayı alması daha faydalı olacaktır. Peki Animal Cuts Ne İşe Yarar nedir ve nasıl kullanılır , başlıklarını inceleyelim.

Yüksek kaliteli ham medde ile üretildiği belirtilen Animal Cuts’un kullanım amacı yağ yakımını desteklemektir. İçeriğinde 42 paket bulunmaktadır. Nasıl kullanılması gerektiği aşağıda verilmiştir.
Termojenik yağ yakıcıdır.

Animal Cuts Nasıl Kullanılır

Bir paket içeriğinde 42 servis bulunmaktadır. Servislerin içerisinde de 8 kapsül yer almaktadır. Bu kapsüller bol su ile içilmelidir. Kapsüller ideal boyutlarda olduğu için çiğnenmesi ve kırılması tavsiye edilmemektedir.
Kullanım tavsiyesi : Sabah uyandıktan sonra ilk iş olarak bir paketi açın ve kapsülleri alınız. Yaklaşık olarak 6 saat ikinci paket açılmalı ve içilmelidir.

Yeni başlayacaklar için tavsiye : Animal Cuts’a yeni başlayanlar ilk 3 gün sadece sabahları tüketmelidirler. 3 gün sonunda vücut tepkisine göre günlük kullanım paketini 2 ye çıkarbilirler.
3 haftalık kullanımdan sonra bir süre ara verilmelidir. Bu süre 1 haftadan az olmamalıdır.

Animal Cuts Ne İşe Yarar

Animal Cuts Ne İşe Yarar
Animal Cuts Ne İşe Yarar

Spor yapanların kullandıklarını belirtelim. Ayrıca hedefinde yağ yakımı olanlarında kullandıklarını belirtelim. Yağ yakmaya yardımcı olan Animal Cuts iyi bir diyet programı ve kardiyo ile istenilen sonuçları almanıza yardımcı olacaktır. Zayıflamak isteyenlerin en fazla merak ettiği bir ürün Herbalife hakkında ki yazımızı okuyabilirsiniz.

Animal Cuts Yorumları

Bu ürünü kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Sizin için faydalı gördüğümü bir kaç yorumu bu kısıma bırakıyoruz. EkşiSözlük sitesinden alınan yorumlar şu şekildedir

Avrupa versiyonunu kullanarak 3 haftada 5 kg verdiren ürün. İşin güzel tarafı bu 3 haftada kutunun yalnızca yarısını bitirdim. Şimdilik daha fazla zayıflamak istemediğim için kalan yarısını da ilerisi için sakladım. Haftada 3 veya 4 gün 3’er saat antreman yapıyorum ve sadece antreman günlerinde kullandım, bir servis sabah kalkınca ve bir servis de antreman öncesi kullandım. Antreman yapmadığım günler kullanmadım.

İlk başta bu ürünün etkisinin biraz da psikolojik olduğunu düşündüm. Ürüne bu kadar para verince ister istemez diyetinize de dikkat ediyorsunuz ve aslında diyet sayesinde kilo veriyorsunuz gibi. Ama aslında iş o kadar basit değil. Birincisi uzun süre diyet ve spor yapınca bir noktadan sonra artık ne yaparsanız yapın kilo veremez hale geliyorsunuz. İkincisi, o noktadan sonra çok aşırı diyet yaparak kilo verirseniz de ciddi kuvvet kaybı yaşıyorsunuz. İşte animal cuts bu noktada işe yarıyor. Her zaman yaptığım ve artık işe yaramayan diyetime olduğu gibi devam etmeme rağmen 3 haftada 5 kg verdim ve zerre güç kaybı yaşamadım. Kesinlikle etkisi olan bir ürün ama tabi mucize beklememek gerek. Eğer diyetinize dikkat etmezseniz ne kullanırsanız kullanın işe yaramayacaktır, bunu bilmelisiniz.

Animal Cuts Ne İşe Yarar Animal Cuts yorum devamı

Ürünü ilk kullandığım gün müthiş bir mide bulantısı yaşadım ve yarım saatte bir tuvalete gitmek zorunda kaldım. bu ürünün diüretik erkisi var ve bir miktar da laksatif etkiye sahip (bol bol büyük tuvalet yapıyorsunuz yani). ancak bu etkiler yalnızca ilk gün oldu. İlerleyen günlerde ne diürez, ne mide bulantısı hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. yani en azından bende öyle oldu. Bu arada bu ürünü kullanırken kesinlikle protein takviyesi de almalısınız (doğal yollardan veya suplement olarak, normalde nasıl yapıyorsanız). Ayrıca yine bunu kullanırken ağırlık çalışmalarını sakın ihmal etmeyin, yoksa güç kaybı yaşayabilirsiniz. Bunlar hocamın tavsiyeleriydi, bende çok işe yaradı.

Sonuç olarak uzun süre (en az 6 ay) ciddi diyet ve spor yapıp da artık kilo vermesi duran sporcular için ideal bir ürün. Spora yeni başlayıp da bir an önce kilo vermek isteyen sabırsızlar için tavsiye etmem. Diyetle halen kilo verebiliyorsanız ekstra bir şey kullanmayın. Bu ürün sizin son çareniz olmalı. Herkesin bünyesi bunu kaldırmayabilir. Kaynak

Universal Nutrition Animal Cuts İlgili Sorular

Universal Nutrition Animal Cuts en ucuz nereden bulunur ?
Universal Nutrition Animal Cuts Yan etkileri Nelerdir?
Universal Nutrition Animal Cuts kullanım şekli nasıldır ?
Universal Nutrition Animal Cuts 42 Paket Ne işe Yarar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.