Ne İşe Yarar

Herbalife İşe Yarıyor Mu ? Zayıflamak İsteyenler

Herbalife İşe Yarıyor Mu ? Zayıflamak İsteyenler

Kilo vermek çok iyi bir motivasyon gerektiriyor. Kilo vermeye karar verdikten sonra ise önemli olan azimli bir şekilde diyete bağlı kalmak. Bu yazıyı okuyorsanız
herbalifeyi mutlaka duyduğunuzu farz ediyoruz. Makalemizin daha faydalı olması için ise herbalife kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.
Öncelikle cevap beklediğimiz soru herbalife işe yarıyor mu ?

Herbalife Shake Karışımı Nedir ?

Herbalife aslında bir karşım sonucu oluşmaktadır. Bir kaç ürün bulunuyor biz zayıflamak amacıyla sunulan herbalife şhake karışımdan bahsedeceğiz.
Tam olarak bu formül 1 öğün yerine geçer iddia edildiği üzere besleyici olduğu belirtiliyor.

Resmi sitesinden aldığımız bazı bilgileri burada sizlere aktaracak olursak ;

  • Protein ve temel besinlerin birleşmesinden oluşan bir öğün olarak belirtilmektedir.
  • Protein’in kas kütlesinin korunmasında etkili olduğu biliniyor.
  • İçeriğinde B vitamini , C vitamini , kalsiyum ve demir ile birlikte 22 vitamin olduğunu öğreniyoruz.

Herbalife Nasıl Tüketilmeli

Resmi satış sitesinden alınan bilgiye göre kullanım şu şekildedir;
Kilo kaybı için günde iki öğün herbalife karışımı tüketilmelidir. Sabah ve akşam öğünlerinde
tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Öğlen yemeğini ise sağlıklı şekilde değerlendirilmesi gerekiyor.

Kilo vermek dışında mevcut kiloyu korumak için de kullananlar bulunyor. Kilo vermek veye korumak için herbalife
işe yarıyor mu merak edilen bir soru ve kullanıcılardan yorumlar bekliyoruz.

Ilık süt ve suya karıştırınız. İki çorba kaşığı tavsiye edilen kullanım miktarı olarak belirtiliyor.

Herbalife İşe Yarıyor Mu ?

Bu başlık altında kullananlardan yorumları burada yazacağız. Bu konuda oldukça tarafsız olduğumuzu belirtmeliyiz. İnternet üzerinden , ve ziyaretçilerimizden gelen yorumları paylaşıyoruz. Olumlu ve olumsuz yönlerini sizlere aktaracağız.
Sizde herbalife işe yarıyor mu diye denediniz mı o zaman sonuçlarını bize yazabilirsiniz.

Ekşisözlük yazarlarından yorumlar için herbalife başlığını inceledik faydalı gördüğümüz yorumları size aktarıyoruz. Kaynak

  1. Alınır alınmaz ben bilmem, bence de çok pahalı ürün. Ancak diyetisyene 100 lira verip kilo verilmiyor o diyetisyenin verdiği listeyi hazırlamak bedava değil. Bu ürünü aldığında ise bir ay boyunca hemen hemen tüm yiyeceğin bunun içinden çıkıyor. Maddiyata vurduğunda aylık yemek masrafı 400 liranın altında olan varsa almasın tabi, çok pahalı.
  2. Kilo verdirdiği bir gerçek tüm örneklerde az çok ayırt ediliyor, ancak bırakıldığında yediklerinize dikkat etseniz bile eski kilonuza geri döndürüyor.
  3. İki kilo yağım eriyecek diye organlarımı riske atamam. Öyle safsataların en çok hormonal sistemi etkilediği bir gerçek.
  4. Aktif olarak kullandığım ve olumlu sonuçlar aldığım sağlıklı yaşam ürünü. Açık konuşmak gerekirse sağlıklı mı değil mi çok araştırdım ama tarafsız bir yazı bulamadım. Eğer amacınız sadece kilo vermekse kesinlikle söyleyebilirim çok işe yarıyor ve çok hızlı sonuç veriyor. 10 gün gibi bir sürede 4 kilo verdim ve kullanım sırasında danışmanım sayesinde çok fazla zorluk da çekmedim.

Kilo vermek için en merak edilen bir diğer ürün ise Thincal 120’dir. Bu ürün ile öğünlerde alınan yağ depolanmadan doğrudan atılımı yapılmaktadır. Thincal 120 ne işe yarar makalemizden daha detaylı bilgileri alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.