Ne İşe Yarar

Cettua Ayak Maskesi Kullananlar , Nasıl Kullanılır

Cettua Ayak Maskesi Kullananlar , Nasıl Kullanılır

Ayaklarınız için bir maske üretildiğini biliyormuydunuz. Cettua Ayak Maskesi ayakların bakımı için üretilmektedir. Aynı zamanda cettua exfoliating foot mask diyede bilinmektedir.
Ayaklardaki derinin yenilenmesini sağlıyor. Tek kullanımlık paketlerde satılmaktadır. Kozmetik ürünlerin satan Gratislerde bulmanız mümkündür.
Kalınlaşmış , kuru , sert topuklarda ve ayak derilerinde kullanımaz.

Cettua Ayak Maskesi Kullanımı

En çok merak edilen sorulardan biriside nasıl kullanılır. Ayak maskesi çok sık duyulan bir ürün olmadığı için kullanımı hakkında da çok fazla bir bilgi maalesef bulunmuyordu.
nasıl kullanılmalı sorusunu maddeler halinde aktarmaya çalışacağız.

  • Ayaklarınızın temiz ve kuru olması gerekmektedir.
  • İşlem öncesinde ayaklarınızı yıkayın ve kurulayınız.
  • Cettua Ayak Maskesini çıkarın ve ayaklarınıza giyiniz.
  • Yaklaşık olarak 60 ile 90 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkayınız.
  • Etki süresi 3 ile 10 gün arasındadır.

İçeriğinde herhangi bir tahriş unsuru oluşturmaz. Ayak derininizi belirli bir süre sonra soyulduğunu göreceksiniz. Böylece ayak derisinde ki ölü
hücrelerin atılması hedeflenmektedir.
Bir diğer faydası ise ayak derileri sert ve kalınlaşabiliyor. Derinin incelmesi yumuşatılması ve nemlendirilmesine yardımcı olacaktır.
Bir kaç gün kullanmanıza rağmen görülmesi gereken soyulma gerçekleşmediyce bazı bünyelerde etksini bir kaç gün daha sonradan göstermektedir. Bu nedenle 10 içerisinde soyulması beklenmektedir.

 Cettua Ayak Maskesi

Cettua Ayak Maskesi

Cettua Ayak Maskesi Kullananlar

Bu bölümde bu ayak maskesini kullananlardan yorumları bekliyoruz. Kendi deneyimlerimiz başka kullanıcılar için yol gösterici olabiliyor.
Ekşi sözlükte bu ürün için bir kullanıcı yorum yapmış faydalı olabileceğini düşünerek buraya yazıyoruz.

kullandıktan sonra iki hafta içinde ayak derisinin tamamını yenileyen maske. Pembe bebek topuklarına sahip olmak istiyorsanız o çileli soyulma aşaması buna değer. Maskeyi kullandıktan sonra ayaklarınızı sık sık nemlendirmeniz gerekiyor. Ayak derisi çok gerilmiş oluyor, nemlendirerek o gerginliğini almalısınız. Çorapla gezmeye dikkat edin evin her yeri deri parçaları olabilir.
Sürekli deri parçaları ayıklamaktan rahatsız olursanız da 10 günün sonunda ayaklarınızı yarım saat sirkeli ılık suda bekletip törpülerseniz ölü deriden çabucak kurtulursunuz.  Sizde yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

Cilt yüzeyinizde ki lekelerden şikayetçiyseniz Expigment Leke Kremi makalemizi okuyabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.